Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Çocuk kalp konusunda doktor veya hastane adı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4 5 6
Görüntelediğiniz sayfa 6 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Bilgi DağarcığıMesaj formatı

selengul34
Gönderildi 28/7/2015 14:55 (#26959 - Cevapladığınız Konu : #13884)
Konu: RE: Çocuk kalp konusunda doktor veya hastane adı

Yeni Üye

http://www.cuneytkoksoy.com/tr/bacaklarin-atardamar-tikanikligi varis tedavisi
Yukarı Aşağı
ozeratik23
Gönderildi 4/8/2015 15:01 (#26961 - Cevapladığınız Konu : #13884)

Yeni Üye

damar tıkanıklığı bu kadar küçük yaşta da görülüyor mu
http://www.cuneytkoksoy.com/tr/bacaklarin-atardamar-tikanikligi
Yukarı Aşağı
resmedik
Gönderildi 6/8/2015 14:15 (#26962 - Cevapladığınız Konu : #13884)

Yeni Üye

damar tıkanıklığının sonucunda ne gibi hastalıklarla karşılabiliriz ?
Yukarı Aşağı
polat8627
Gönderildi 18/5/2016 22:05 (#27008 - Cevapladığınız Konu : #13884)

Yeni Üye

Bu foruma geldiğinize göre muhtemelen çocuğunuz veya bir yakınınızın çocuğunun kardiyolojik rahatsizlığı var demektir o yüzden herkese Rabbim acil şifalar versin. Evet burda olduğuma göre benimde çocuğumun kardiyolojik rahatsızlığı var ve çok ağır rahatsızlıkları var kalbinde 7 ayrı sorun var. Bu konu da çok araştırma yaptım araştırmalarım ve sonrasında da deneyimlerim sonucunda en iyilerden biri olarak ankara yüksek ihtisas hastenesindeki doktorları gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Öncelikle başta en yetkili olan Ayşenur PAÇ hocamız daha sonrada diğer branş hocalarımız ve cerrahımız irfan hocamız olmak üzere hepsinden ALLAH razı olsun. hepsi de gerçekten branşlarında en iyilerden. Gitmenizi tavsiye ederim. Benim oğlum daha 1 aylıkken ve 16 aylıkken olmak üzere iki ameliyat geçirdi ve hepsinden de önce ALLAHın sonra hocalarımızın sayesinde sağ salim çıktı bu hastanedeki hocalarımız hem insani olarak hemde cerrahi olarak bize gösterdikleri ilgiden dolayı her zaman duamızı almaya devam edcekler. Benim oğlumun en az bir ameliyat daha olması gerekiyor ve ben İnşallah gerek kalmaz ama gerek kalırsa eğer, hiç şüphesiz yine aynı hastaneye götüreceğim bu arada ben gaziantepliyim ve araştırmalarımı gaziantepten yaptım çıkan sonuç ankara yüksek ihtisas hastanesi

Düzenleyen polat8627 18/5/2016 22:19
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4 5 6
Görüntelediğiniz sayfa 6 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)