Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 4 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

ASELİM
Gönderildi 22/7/2007 01:08 (#18886 - Cevapladığınız Konu : #18244)
Konu: Re: EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
gülcan hayatım cnm benim üzüldüm geçmiş olsun ama doktorum ve bütün doktorlar derki küçük yaşta atlatması daha kolay çünkü yasaklara uyması zor olmuyor sen yönlendiriyorsun negüzel bak cnm 3 sene olmuş nöbet girmeyeli ben 9 yaşında yakalandım bu hastalığa hiçbirzaman 3 sene nöbetsiz geçmedi hersene mutlaka nöbet giriyor şanslısın bak sen yasakları uyguluyorsun onun üstünde korkma cnm daha çok atlatıcaksınız siz emin ol bak ben yasaklara uymadığımdan birazda uzadı.çay sigara kahve güneşe direk çıkma lazer ışınları hepsi yasak olan nne varsa yapıyorum ne yazıkki ama sen yaptırmıyorsun bak negüzel 3 sene olmuş inş.biran önce biter hadi cnm son 1 sene daha kalmış sık dişini bilirim çok zormuş annem diyor çok acı çekmişler eeee evlat zor dayanması ama sen güçlü olmalısın hayatım biliyorsun dimi cnm geçmiş olsun
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 22/7/2007 01:11 (#18887 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Uzman Üye

1000500100100100
burcu hayatım hiç önemli değil ben kendimle ve hastalığımla herzaman barışığım ve bunu hastalık bile görmüyorumki allah dermansız hastalık vermesin önemli olan yasaklara uymak intihar edilecek kadar büyük dermansız bir hastalık değil
düşüncenden ve moral vermenden dolayıda teşekkür ederim hayatım çok incesin
Yukarı Aşağı
SEVGİVETUANA
Gönderildi 22/7/2007 13:51 (#18889 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Kıdemli Üye

500252525
canım büyük geçmişolsun ama bence sen bunu artık yendin hem olumlu düşün güzel kızın için
Yukarı Aşağı
BUGRA_C
Gönderildi 22/7/2007 23:38 (#18891 - Cevapladığınız Konu : #18886)

Kıdemli Üye

5002525
Bulunduğunuz yer: ANKARA
TEŞEKKÜRLER BAHAR....GERÇEKTEN BİZEDE DR LAR KÜÇÜK YAŞTA TEDAVİNİN DAHA KOLAY OLDUĞUNU SÖYLEMİŞLERDİ...HATTA KÜÇÜK YAŞTA NÖBETLERİN BAŞLAMASININ DAHA BÜYÜK ŞANS OLDUĞUNU SÖYLEDİKLERİNDE KIZMIŞTIM DR UMUZA BUNUN NERESİ ŞANS OĞLUM ÖLÜYOR DİYE(O ZAMANLAR ÖYLE DÜŞÜNÜYODUM)...ODA BANA EPİLEPSİYE YATKINLIĞI OLAN İNSANLAR HAYATLARININ BİR DÖNEMİNDE MUTLAKA NÖBET GEÇİRMEYE BAŞLARLAR SİZ BEBEKKEN BAŞLADIĞI İÇİN ŞANSLISINIZ DEDİ...AMA BU NÖBETLER OĞLUMU ÇOK GERİ BIRAKTI...NÖBETLER İNŞALLAH GERİDE KALDI AMA...NEYE ÜZÜLÜYORUM BİLİYOMUSUN BAHAR?OĞLUMU PARKA GÖTÜRDÜĞÜMDE ONUNLA AYNI YAŞTAKİ ÇOCUKLARIN KANUŞMALARINI GÖRDÜKÇE YADA NORMAL ZİHİNSEL GELİŞİMLERİNİ GÖRDÜKÇE KAHROLOUYORUM....AMA HASTANEYE NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİNE HER GİDİŞİMDE ORADA DAHA KÖTÜ DURUMDA OLANLARI GÖRDÜKÇE BİNLERCE ŞÜKÜR DİYORUM....TEK DİLEĞİM OĞLUMUN NORMALE DÖNMESİ İLERİDE İYİLEŞTİĞİ ZAMAN O NÖBETLERİ HATIRLAMAMASI...ACABA HATIRLIYORMU DİYE ÇOK MERAK ADİYORUM..NEYSE YA...KUSURA BAKMA KAFAM O KADAR KARIŞIKKİ...ALLAH IM KENDİNE YETER DURUMA GETİRSİN KİMSEYE MUHTAÇ ETMESİN OĞLUMU...BAHAR CIM SANADA YAVRUNLA SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM...
Yukarı Aşağı
yelda44
Gönderildi 23/7/2007 10:01 (#18894 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Uzman Üye

10001001002525
Bulunduğunuz yer: Gaziantep
Baharcığım inşallah ilaçsız tedaviye de başlar ve hastalığı sonuçlandırırsın.
bu arada ben Mehmet Öz'ün sayfasında epilepsi ile ilgili bri yazı okudum.
Yazıda epilepsinin bir hastalık olmadığı ve mutlaka başka sebeplerin bunu oluşturduğu yazıyordu. Yazının linkini veremeyeceğim ama real age le ilgili Mehmet Öz'ün bir sayfası var.
o web sitesinde okudum.
Allah hayırlısı ile şifa versin...
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 23/7/2007 20:55 (#18907 - Cevapladığınız Konu : #18891)

Uzman Üye

1000500100100100
GÜLCAN ALLAHA BENCE ŞÜKRET BEN ÖYLE YAPIYORUM ALLAH DAHA BETER HASTALIK VERMESİN YA ŞİFASI OLMAYAN BİR HASTALIĞA YAKALANSAYDI BEBEĞİN ONUN İÇİN GÜÇLÜ OL EMİN OL BAK CNM SON 1 SENE DAHA TEDAVİDEN SONRA BİTECEK BU HASTALIK AMA İLAÇSIZ 1 SENE NÖBET OLMAMASI LAZIM ÜZMEMEYE HER İSTEĞİNİ YERİNE GETİRMEYE BAKIN SIKINTI TETİKLEYİCİDİR BU HASTALIKTA UFACIK ÇOCUĞUN NE SIKINTISI OLABİLİR DİMİ HAYATIM BUYÜZDEN BAK HERŞEY SİZİN ELİNİZDE AMA BEN SIKINTI STRES HASSASIM HERŞEYİ KAFAMA TAKIYORUM CNM O YÜZDENDE 9 YAŞIMDAN BERLİ KURTULAMADIM YASAKLARADA ÇOK ŞÜKÜR UYMAM AMA BİTECEK BİRGÜN BAK BEN ÇOCUĞUM OLDU EVLENDİM HAYATIMI NORMAL YAŞIYORUM BİTANEM EPİLEPSİ HAYATINI ETKİLEMEZ ÇOCUĞUNUN KORKMA ENİNDE SONUNDA YAŞITLARINA YETİŞCEK AMA GEÇ AMA ERKEN ARADAKİ AÇIĞI KAPATICAK CNM BU GÜNLERİNİ UNUTUCAKSIN İNAN BANA BİTANEM ÖYLE YAPMA BAK SENDE HASTA OLURSAN ONA KİM BAKAR DİMDİK AYAKTA DURMANIZ LAZIM OKURKEN BENİ BİLE AĞLATTIN LÜTFEN CNM UMARIM EN KISA ZAMAN DA GEÇER BİTER UNUTUR KURTULURSUNUZ
Yukarı Aşağı
eylül arjin
Gönderildi 24/7/2007 00:35 (#18913 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Uzman Üye

1000100100100252525
Bulunduğunuz yer: huzurlu evim:)
BAHARCIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.
FORMU YENİ GÖRDÜM.ÇÜNKÜ BU HASTALIĞIN ADININ GEÇTİĞİ HERYERE BAKARIM .YEĞENİM 1 YAŞINDAYKEN YAKALANDI AMA ALLAHA ŞÜKÜR ŞİMDİ 12 YAŞINDA ARTIK TAMAMİYLE GEÇTİĞİNİ SÖYLEDİ DOKTORLAR.
ALLAHIM SANADA ACİL ŞİFALAR VERSİN CANIM VE TÜM BU HASTALIĞI YAŞAYAN HERKESE
Yukarı Aşağı
cigdem&sıla&yunus
Gönderildi 24/7/2007 13:19 (#18926 - Cevapladığınız Konu : #18395)

Kıdemli Üye

5001001001002525
Bulunduğunuz yer: samsun

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN

BU HASTALIK SIKINTIDAN OLUYORSA BEBEKLERDE NEDEN OLUYOR YADA BAŞLIYOR ??

Yukarı Aşağı
özlem1982
Gönderildi 24/7/2007 18:36 (#18931 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Onur Üyesi

50005000500100100
Bulunduğunuz yer: sakarya
Çok geçmiş olsun
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 24/7/2007 21:49 (#18933 - Cevapladığınız Konu : #18913)

Uzman Üye

1000500100100100
eylül arjin - 24/7/2007 00:35

BAHARCIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.
FORMU YENİ GÖRDÜM.ÇÜNKÜ BU HASTALIĞIN ADININ GEÇTİĞİ HERYERE BAKARIM .YEĞENİM 1 YAŞINDAYKEN YAKALANDI AMA ALLAHA ŞÜKÜR ŞİMDİ 12 YAŞINDA ARTIK TAMAMİYLE GEÇTİĞİNİ SÖYLEDİ DOKTORLAR.
ALLAHIM SANADA ACİL ŞİFALAR VERSİN CANIM VE TÜM BU HASTALIĞI YAŞAYAN HERKESE :tap:

CANIM BENİM ÇOK SAĞOL SEVİNDİM YEĞENİNİN KURTULDUĞUNA DARISA BENİM VE TÜM HASTALIĞI OLAN HERKESİN BAŞINA İNŞ.
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 4 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)