Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 5 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

ASELİM
Gönderildi 24/7/2007 21:52 (#18934 - Cevapladığınız Konu : #18926)
Konu: Re: EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
cigdem aksu - 24/7/2007 13:19

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN

BU HASTALIK SIKINTIDAN OLUYORSA BEBEKLERDE NEDEN OLUYOR YADA BAŞLIYOR ??

ÇİĞDEM CNM BENİM SAĞOL BU HASTALIĞIN EN BÜYÜK TETİKCİSİDİR SIKINTI STRES VE UYKUSUZLUK
BEBEKLİK DÖNEMİNDE BAZEN NORMAL DOĞUM ESNASINDA KAFA ZEDELENMELERİNDEN BAZEN DÜŞMELERDEN OLUYORMUŞ DR.BÖYLE DEDİ HAYATIM HERKES İÇİN GEÇERLİ DEĞİL TABİİKİ AMA YİNE BEBEKLERİNİZE DİKKAT EDİN KAFAYI VURMASINLAR DÜŞMESİNLER İŞTE ACISI BENDE 9 YAŞIMDAYKEN ÇIKTI BİR İKİ DÜŞMEYLE OLMUYOR BEYİN HASAR GÖRDÜKÇE YILLAR SONRA ÇIKIYOR ACISI ALLAH KORUSUN TABİİKİ TEDBİR BİZDEN TAKDİR ALLAHTAN DERİM HEP DİKKAT EDELİM BEBELERİMİZE
Yukarı Aşağı
BUGRA_C
Gönderildi 4/8/2007 23:33 (#19085 - Cevapladığınız Konu : #18907)

Kıdemli Üye

5002525
Bulunduğunuz yer: ANKARA
ASELİM - 24/7/2007 19:55

GÜLCAN ALLAHA BENCE ŞÜKRET BEN ÖYLE YAPIYORUM ALLAH DAHA BETER HASTALIK VERMESİN YA ŞİFASI OLMAYAN BİR HASTALIĞA YAKALANSAYDI BEBEĞİN ONUN İÇİN GÜÇLÜ OL EMİN OL BAK CNM SON 1 SENE DAHA TEDAVİDEN SONRA BİTECEK BU HASTALIK AMA İLAÇSIZ 1 SENE NÖBET OLMAMASI LAZIM ÜZMEMEYE HER İSTEĞİNİ YERİNE GETİRMEYE BAKIN SIKINTI TETİKLEYİCİDİR BU HASTALIKTA UFACIK ÇOCUĞUN NE SIKINTISI OLABİLİR DİMİ HAYATIM BUYÜZDEN BAK HERŞEY SİZİN ELİNİZDE AMA BEN SIKINTI STRES HASSASIM HERŞEYİ KAFAMA TAKIYORUM CNM O YÜZDENDE 9 YAŞIMDAN BERLİ KURTULAMADIM YASAKLARADA ÇOK ŞÜKÜR UYMAM AMA BİTECEK BİRGÜN BAK BEN ÇOCUĞUM OLDU EVLENDİM HAYATIMI NORMAL YAŞIYORUM BİTANEM EPİLEPSİ HAYATINI ETKİLEMEZ ÇOCUĞUNUN KORKMA ENİNDE SONUNDA YAŞITLARINA YETİŞCEK AMA GEÇ AMA ERKEN ARADAKİ AÇIĞI KAPATICAK CNM BU GÜNLERİNİ UNUTUCAKSIN İNAN BANA BİTANEM ÖYLE YAPMA BAK SENDE HASTA OLURSAN ONA KİM BAKAR DİMDİK AYAKTA DURMANIZ LAZIM OKURKEN BENİ BİLE AĞLATTIN LÜTFEN CNM UMARIM EN KISA ZAMAN DA GEÇER BİTER UNUTUR KURTULURSUNUZ
TEŞEKKÜRLER CANIM....BENDE BUNLARI (DAHA KÖTÜSÜDE OLABİLİRDİ)DÜŞÜNEREK ŞÜKREDERİM ALLAH IMA..O MUTLU OLDUKÇA BİZDE MUTLUYUZ...YASAKLARDAN BAHSETMİŞSİN...BİZE DR LARIMIZ HİÇ YASAK KOYMADI...BEN SADECE OKUDUĞUM KİTAPLARDAN YADA İNTERNETTEN BAZI YASAKLARIN OLDUĞUNU BİLİYORUM....IŞIK DEĞİŞMELERİ,BAZI YİYECEKLER,STRES V.S.HATTA BİR ARA BU IŞIK DEĞİŞMELERİNE O KADAR TAKMIŞTIMKİ AĞAÇLI BİR YOLDA ARABAYLA GİDERKEN AĞAÇLARIN ARASINDAN IŞIK SÜZER KAYBOLURYA BEN ÖYLE YOLDAN GEÇERKEN OĞLUMUN GÖZLERİNİ KAPARDIM ETKİLENMESİN DİYE....NEYSE HEPSİ GEÇECEK ...İNŞALLAH CANIM SENİNDE TEDAVİNİN BİTTİĞİ ZAMANI GÖRÜRSÜN...BURAYA NEŞE İÇİNDE YAZACAĞIN GÜNLERİDE GÖRÜRÜZ...KENDİNE İYİ BAK...
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 8/8/2007 18:37 (#19140 - Cevapladığınız Konu : #19085)

Uzman Üye

1000500100100100
TEŞEKKÜR EDERİM CNM İNŞ.SENDE AYNI ŞEKİLDE YAZACAKSIN SEİNLE MUTLU HABERLERİMİZİDE PAYLAŞICAĞIZ HAYATIM BETERİN BETERİ VAR DİYEREK TESELLİ EDELİM BİRBİRİMİZİ CNM.EVET DEDİĞİN BÜTÜN YASAK BENDEDE VAR BEN KÜÇÜKKEN ANNEM CANIM ANNEM ÖYLEYDİ AMA BÜYÜDÜĞÜM İÇİN İŞTE UYGULAMIYORUM BEN KÜÇÜKKEN SENİN ELİNDE OLMASI GÜZEL İŞTE IŞIKLARDAN GÜNEŞTEN SİGARDA ÇAYDAN KAHVEDEN KORUYAMIYORUM KENDİMİ STRES HİÇ BENDEN UZAK DEĞİL ALLAHAŞÜKÜE HERŞEYE ÜZÜLÜR SIKILIRM İÇİME ATARIM AMA SENİNKİ UFAKYA ANNESİ SEN BAŞINDAN ÖNLEM ALICAKSIN GEÇECEK BİTECEK İNŞ.
Yukarı Aşağı
pesasusi
Gönderildi 9/8/2007 01:40 (#19142 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Uzman Üye

100050010010010025
Bulunduğunuz yer: istanbul
çok geçmiş olsun canım
Yukarı Aşağı
yasminberkmert
Gönderildi 10/8/2007 15:23 (#19166 - Cevapladığınız Konu : #18244)
Konu: RE: EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM

Üye

2525
Kardeşim epilepsi hastası. Annem dalmalarını farketti ve baş ağrıları başlamıştı. Bildiginiz gibi bayılarak hiç nöbet geçirmedi. Sorun uykularında hala tedavisi devam ediyor. Nedeni ise düşme.
Ben anneleri bu konuda uyarmak istiyorum. Epilepsi de illa ki bayılarak nöbet gericeke diye bir şey yok. Çocuklarınızın gözleri donuklaşıp dalmaya başlıyorsa baş ağrıları varsa mutlaka bir nöroloji uzmanına götürün.
Aselim size de geçmiş olsun.
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 11/8/2007 01:25 (#19181 - Cevapladığınız Konu : #19166)

Uzman Üye

1000500100100100
SİZEDE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÜZÜLDÜM CNM VALLA BENDE TÜM ANNELERE DERİMKİ AMAN DİKKAT GÖZDEN KAÇICAK UFACIK BİR DÜŞME BÜYÜK SONUÇLAR DOĞURABİLİYOR AMAN ALLAH KORUSUN
Yukarı Aşağı
mos
Gönderildi 11/8/2007 19:45 (#19184 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Uzman Üye

200010010025
çok geçmiş olsun inşallah i olursun
Yukarı Aşağı
ebru&özer
Gönderildi 13/8/2007 00:44 (#19194 - Cevapladığınız Konu : #18934)

Üye

25
gecmiş olsun allah şifa versin
Yukarı Aşağı
sessizmelek
Gönderildi 10/9/2007 13:49 (#19654 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Asil Üye

10010025
GEÇMİŞ OLSUN CANIM

BENİM KIZIMDA DA EPİLEPSİ VAR. BİZE DOKTORUMUZ PİL ÖNERDİ.ARAŞTIRIDM KESİN TEDAVİ ŞEKLİ DEĞİL. SİZLEREDE BU PİLİ TAVSİYE EDEN OLDUMU? BU PİLDEN ÇEVRENİZDE KULLANAN VARMI

Düzenleyen sessizmelek 10/9/2007 13:59
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 22/10/2007 20:15 (#20099 - Cevapladığınız Konu : #19654)

Uzman Üye

1000500100100100
sevdacım sanada çok geçmiş olsun valla bu pil olayını ilk defa senden duydum ne olduğunu dahi bilmiyorum hiç fikrim yok tatlım bu konudan hiçbir dr.bahsetmedi ama sorucam bu konuyu doktoruma eğer gerçekten çözümse ve zararı yok ise neden olmasın denemeye değermi bilemem bu konuda eniyi bilgiyi uzmanlardan alabiliriz bence tekrar geçmiş olsun
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 5 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)