Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 6 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

annecikk
Gönderildi 22/10/2007 23:54 (#20102 - Cevapladığınız Konu : #18244)
Konu: RE: EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM

Üye

beimde oglum epilepsi hastası.Ama nöbetlerini hep ateşlendiğinde geçiriyor.Çok geçmiş olsun.
Yukarı Aşağı
Dogan Yamac
Gönderildi 31/10/2007 19:03 (#20170 - Cevapladığınız Konu : #18244)
Konu: Re: EPİLEPSİ(SARA) HASTASIYIM

Faal Üye

1001002525
Merhaba arkadasim,

Bende epilepsi hastasiyim ve artik boyle yasamaya alistim.

Hic beklenmedik bir hamilelik yasiyorum, risklerini biliyorum. Bu konuda bana yardimci olursan cok mutlu olurum.

Sana da gecmis olsun, fazla sikma canini. Tip buna da bir care bulacaktir, daha cabuk iyilesmemiz icin.
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 8/11/2007 21:38 (#20230 - Cevapladığınız Konu : #20170)

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
ALLAH BEBEĞİNİ BİR NEFESTE SAĞSALİM KUCAĞINA VERMEYİ NASİP ETSİN CNM SORMAK İSTEDİĞİN NE VARSA GEBELİKTE EPİLEPSİ HASTALIĞINI YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM EMİN OL FAZLASIYLA HİÇ BİTMEYEN O TAKİPLERİMİ UNUTAMAMKİ AMA DİYECEĞİM ŞU HİÇ KORKMA CANIM GEBELİKLTEDE DEVAM İLAÇLARINA DEPAKİN BT KULLANDIM HERGECE 1 TANE ALDIM RABBİM HERŞEYE RĞMEN YAVRUMU VERDİ SAĞSALİM BANA EMİN OLKİ SENDE YAŞAYACAKSIN FAZLASIYLA NORMALİZ TABİİKİ ÖYLE BİR TAKINTIM YOK HAYATIM SENİNDE OLMASIN BANA ENGEL DEĞİL TEK ENGELİ İKİNCİ ÇOCUĞA CESARETİM YOK YORUCU TEDAVİ KORKULU GECELER UNUTAMAM O GÜNLERİ AMA BOŞA SIKMIŞIM KENDİMİ DİYORUM HAMİLELEĞİNİN KYFİNİ SÜR BEN YAPAMADIM CNM HİİİÇ BİŞEY OLMAYACAK RAHAT SAKİN MUTLU OLKİ ANNESİ KARNINDADA OLSA O SENİN PARÇAN HİSSEDİYOR EMİN OL KOCAMAN ÖPTM CNM GEÇMİŞ OLSUN SANA DA
Yukarı Aşağı
Dogan Yamac
Gönderildi 12/11/2007 18:24 (#20251 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Faal Üye

1001002525
Bahar'cim o ilactan bende kullaniyorum.. her gece ayni sekilde gercekten hem hamile hem epilepsi hastasi olmak zor.
su ana kadar cok buyuk bir engel olmadi bana epilepsi hastasi olmam.

allah yavrunu sana bagislasin canim sevgilerr
Yukarı Aşağı
deniz34
Gönderildi 16/11/2007 12:29 (#20291 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Üye

slm öncelikle yeni üye oldum epilepsi hasatası kızım var aynı zamanda rett sendromu rahatsızlığı var güzel arkadaşım epilepsinin geçme süresi biraz uzundur kalbini ferah tut ilaçlarını saatinde almaya özen göster ve unutma ilaçını almadığın zaman aradan zaman geçtikten sonra nöbet geçirirsin nerden bildiğimi sorarasan kızıma bir kere vermeyi unuttum ve yaşlaşık 3 ay sonra büyük bir nöbet geçirdi.
sana ve kızınla ömür boyu mutluluklar kızını öp benim yerime
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 24/11/2007 23:32 (#20372 - Cevapladığınız Konu : #20251)

Uzman Üye

1000500100100100
bitmeyen_senfoni - 12/11/2007 18:24

Bahar'cim o ilactan bende kullaniyorum.. her gece ayni sekilde gercekten hem hamile hem epilepsi hastasi olmak zor.
su ana kadar cok buyuk bir engel olmadi bana epilepsi hastasi olmam.

allah yavrunu sana bagislasin canim sevgilerr

ŞEBNEMCİM HASTALIĞIN BİR ENGEL OLMADIĞINI SEN BEN VE HEPİMİZ BİLİYORUZ BU FORMU AÇMAMDAKİ GAYE ZATEN KENDİMİZİ DİBE VURUP BİZ HASTAYIZ ENGELLİYİZ DEĞİL SADECE TANIŞMAK MORAL OLMAK KAYNAŞMAK OKADAR YANİ HAMİLELİĞİMDE ÇOK KORKTUM SAKAT DOĞACAK DİYE UNUTAMAM O GÜNLERİMİ ŞİMDİ BENİM GAYEM BENİM DUYGULARIMI YAŞAYANLARA SADECE BUNLARIN HAMİLELİĞİN VERMİŞ OLDUĞU DUYGUSAL GERİLİM DEMEK İSTİYORUM KORKMAYIN SAPASAĞLAM HER ANNE ADAYI KADAR RİSKİMİZ VAR DİYORUM AMA YİNE HERZMAN OLDUĞU GİBİ YASAKLARA UYARAK ALLAHIM İNŞ.SENİN ÇOCUĞUNUDA SAPASAĞLAM VERCEK KUCAĞINA BİTANEM DUALARIM SENİLE
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 24/11/2007 23:37 (#20374 - Cevapladığınız Konu : #20291)

Uzman Üye

1000500100100100
deniz34 - 16/11/2007 12:29

slm öncelikle yeni üye oldum epilepsi hasatası kızım var aynı zamanda rett sendromu rahatsızlığı var güzel arkadaşım epilepsinin geçme süresi biraz uzundur kalbini ferah tut ilaçlarını saatinde almaya özen göster ve unutma ilaçını almadığın zaman aradan zaman geçtikten sonra nöbet geçirirsin nerden bildiğimi sorarasan kızıma bir kere vermeyi unuttum ve yaşlaşık 3 ay sonra büyük bir nöbet geçirdi.
sana ve kızınla ömür boyu mutluluklar kızını öp benim yerime :lov:

BİLMEZMİYİM BUNU BENDE YAŞADIM HAYATIM BİRGÜN YİNE NÖBET GİRDİ DR.KONTROLÜMDE SORDU EVET NÖBET VAR DEYİNCE HEMEN EEG İSTEDİ SONUCA BAKTI DEDİKİ SEN İLACINI İÇMEMİŞSİN YAKIN ZAMANDA VEYA UZAK ZAMAN DA BU EEG DE ÇIKTI İŞTE OZAMAN ANLATTI DURUMU BANA BİRGÜN İÇME ACISI 3-5 AY İÇİNDE NÖBETLE ÇIKAR VE EEG DE GÖRÜNMESİ ŞOK OLDUM İNANKİ ŞEBNEMCİM SENDE AMAN HA TATLIM BAK GEBELİKTE NÖBET DAHA RİSKLİ DÜZENLİ İÇ UNUTMA SAKIIIIIIIIIIIIN BİLMEM SENİNDE BAŞINA GELDİMİ AMA SONUÇ BU DR.SOR AYNI ŞEYLERİ DUYCAN AMAN HA DİKKAT GÖZÜNÜ SEVEYİM
CNM ARKADAŞIM RABBİMDEN SENİN MELEĞİNEDE ŞİFA DİLİYORUM UMARIM TÜM SIKINTILARDAN UZAKLAŞIRSINIZ NASILMI NÖBETLER ARASI UZUN OLUR YADA BİTER İNŞ.BENİM 17 SENE BİTTİ YASAKLARA KAH UYARAK KAH UYMAYARAK İŞTE AMA MUTLUYUM UMRUMDA DEĞİL BU HASTALIKMI HAYIR RABBİM DAHA KÖTÜSÜNÜ VERMESİN BUNA BİNBİNKERE ŞÜKÜÜÜÜÜÜÜR
Yukarı Aşağı
Dogan Yamac
Gönderildi 23/1/2008 19:12 (#21144 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Faal Üye

1001002525
Bahar'cıgım...

CANIM SANA BIRSEY SORMAK ISTIYORUM. BANA ERKEN DOGUM RISKIN VAR DEDI DOKTOR.
ASLINDA COK UZULDUM. BIR HAFTADIR HASTANEDEYDIK. DOGUM YAPIYORDUM/ ILACLARLA DURDURDULAR...

DAHA ERKEGIM COK KUCUK.. SADECE 26 HAFTALIKTI.

SENINDE BASINA BOYLE BIRSEY GELDI MI?? BIRDE DOKTOR BANA NORMAL DOGUM YAPMAN RISKLI OLUR DEDI. SENİN DOGUMUN NASIL GERCEKLESTİ? NE SEKİLDE DOGUM YAPTIN DOKTORUN BOYLE BISI soylemismiyd
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 1/2/2008 17:03 (#21222 - Cevapladığınız Konu : #21144)

Uzman Üye

1000500100100100
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
BENİMDE BAŞIMDAN BÖYLE Bİ OLAY GEÇTİ HAFİF BENİ RAHATSIZ EDEN VE ACI VEREN SANCI GİRDİ KASIKLARIMA DOKTORA ACİL GİTTİK 7.AYIN SONLARIYDI BENİMKİ DOĞUM SANCISIYMIŞ SERUM VERDİLER DOĞUMU DURDURDULAR HAYATIM ÇOK ŞÜKÜR ERTELENDİ DOĞUMUMUZ
BENİM NÖROLOJİ UZMANI DOKTORUM KESİNLİKLE SEZERYAN DEDİ NORMAL DOĞUM OLMAZ YASAK DOĞUM ANINDA NÖBER GİREBİLİR BAYILIRSAN ÇOCUK OKSİJENSİZ KALIR SEN VE BEBEK İÇİN KESİNLİKE RİSK ASLA OLMAZ DEYİNCE KADINDOĞUMCUMA DEDİM KARTINI VERDİM KADINDOĞUMCUM NOROLOĞUMU ARADI TELEFONDA GÖRÜŞMELERİYLE DOĞUMU AYARLADILAR NORMAL ANESTEZİDEN FARKLI VERDİLER AŞAĞI AMELİYATHANEDE UYANDIM VE YUKARI ODAMA ÇIKARKEN KENDİMDEYDİM GÜLEREK KONUŞARAK ÇIKTIM DEĞİŞİK UYANDIRMA METODUYLA SENİ UYANDIRCAKLAR AMELİYATHANEDE UYANCAN SOĞUK ODADA DEĞİL İYİCE KENDİNE GELMEDEN GÖZÜNÜ AÇIP SOHBET EDECEKE KADAR OLMADIYSAN ODANA ÇIKARMIYOLAR TABİRİ CAİZSE CİN GİBİ OLUNCA YUKARI ÇIKIYOSUN AİLENE VE YAKINLARINA İTİNAYLA AZ NARKOZ VE İTİNALI UYANDIRILIYOSUN ÖZEL OLUYOR BİRAZ ÇÜNKÜ KULLANDIĞIMIZ İLAÇLARDAN ÖTÜRÜ ANESTEZİ UZMANIN ONA GÖRE ANESTEZİNİ VE MİKTARINI AYARLIYOR KADINDOĞUMCUNLA NÖROLOĞUNU MUTLAKA İRTİBATA GEÇİR VE TANIŞTIR BİRBİRLERİNDEN HABERSİZ SAKIN HAREKET ETMESİNLER ONLARIN HER DEDİĞİNİ TEK TEK BİRBİRLERİNE ANLAT SENDE KORKMA HAYIRLISIYLA SAĞSALİM OLACAK BİTECEK SENDE MUTLU BİRŞEKİLDE BEBEĞİNİ SĞSALİM KUCAĞINA ALCAN HAKLISIN BENDE BÖYLEYDİM İLK OLUNCA VE EPİLEPSİ OLUNCA İNSAN KORKUYOR DOKTORLAR OLUMLUDA KONUŞSA SENİ TATMİN ETMİYOR DİMİ AMA BİLKİ ONLAR RİSKLİ DURUMU SANA SÖYLİYECEK SAKLAMAZ ALIŞMIŞ ONLAR HAYATIM İYİ DİYORLARSADA BİLKİ İYİ KORKULCAK DURUM YOK HAYIRLI DOĞUMLAR TEZ ZAMANDA SAĞSALİM İNŞ.
Yukarı Aşağı
*SELDA*
Gönderildi 22/2/2008 01:09 (#21373 - Cevapladığınız Konu : #18244)

Faal Üye

10010010010025
Bulunduğunuz yer: CANIM ve CANLARIMIN YANI İZMİRİM
merhaba baharcım hallahım şifalar versin.....

benim yeğenimdede var 4senedir ilaç tedavisi görüyor bu sürede bir kez nöbet geçirdi..

14 yaşında bizde korkuyorduk evlendimi çoçuk doğuramaz diye senin bir kızın var çok tatlı allah bağışlasın canım...............
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 7 >
Görüntelediğiniz sayfa 6 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)