Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

ASELİM AMELİYAT OLDU
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

dkpsc
Gönderildi 18/7/2007 14:15 (#18833 - Cevapladığınız Konu : #18809)
Konu: Re: ASELİM AMELİYAT OLDU

Onur Üyesi

2000100010010025
Bulunduğunuz yer: BACK TO TR :)
Bu Asel Baharcigimin kizi Asel degil mi?

Biz de merak icinde iyi haberlerini bekliyorduk...

Gecmis olsun guzel Aselimize

Yukarı Aşağı
emin_sahin
Gönderildi 18/7/2007 14:59 (#18837 - Cevapladığınız Konu : #18833)

Onur Üyesi

20005001001002525
Bulunduğunuz yer: ADANA
geçmiş olsun aselciğime

baharın kızı aselden bahsediyorum ama eğer değilse ameliyat olan yavrumuza da çok geçmiş olsun
Yukarı Aşağı
eda-sevcan
Gönderildi 18/7/2007 17:04 (#18838 - Cevapladığınız Konu : #18837)

Uzman Üye

20001001001002525
Bulunduğunuz yer: EDİRNE
GECMİŞ OLSUN ASELCİM

ACABA BİZİM BAHAR ASELİN KIZIMI DEYİLSE BİLE BU GÜZEL KIZIMIZADA COK GECMİŞ OLSUN
Yukarı Aşağı
senden kalanlar
Gönderildi 18/7/2007 17:53 (#18839 - Cevapladığınız Konu : #18813)

Uzman Üye

2000100100100100252525
Bulunduğunuz yer: LONDRA
Cok guzel bir haber,cok gecmis olsun.
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 18/7/2007 19:18 (#18843 - Cevapladığınız Konu : #18809)

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim eveeeeeeeeet çok şükür atlattık sağsalim kusura bakmayın ev tıklım tıklımdı giremedim halada gelenler çok
öncelikle hala o dakikaların etkisindeyim ben okadar zor okadar acıki anlatamam kızım bugün ayağa kalktı daha iyi gibi ama benim gözyaşlarım hala dinmedi bir annenin evladını o halde görmesi yıkım çok kötü
yavrum benim işim var git mervan amcan sana baksın oynatsın bende işimi bitirip gelcem dedim anne gitme nolur dedi ağladı peki annem burdayım şu hastaneye bak yerleri pis silip gelim içeri git sen hemen gelcem dedim kuzumu aldılar kucağımdan hiç ağlamadı şoktaydı sanki şaşkındı annem öyle acı baktıki bana offffffffff ve gitti
prensesimi ilk defa yaban ellere bensiz verdim çaresizdim hiçbişey yapamamak delirtti beni o dakikalar başkalarının elinde yavrumu kesip biçdiklerini bilmek delirtti beni
kusura bakmayın nolur hala o dakikaların etkisindeyim nasıl atlatcam bilmiyorum sonra müjdeli haberle dünyalar benim oldu çıktı dedi iyi dedi dr
şükkür allahım dedim ve bir bebek getirdiler evet tanınmayacak haldeydi ne yapmışlardı benim kızıma bilmiyom ama yüüzü gözü heryeri şişti öyle bir inliyorduki o sesleri çınlıyor hala kulaklarımda acıyor anne deyip sızlanması oyyyyyy kınalı kuzum ne acılar çekti ama şükür inş.allahım son olur allahım hepinizin çocuğuna sağlık versin çok zor çok

-----EVET CANLARIM BENİM BAHAR BENİM KUZUM BU ASELİM
Yukarı Aşağı
ASELİM
Gönderildi 18/7/2007 20:07 (#18845 - Cevapladığınız Konu : #18809)

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
ARKADAŞLAR EV KALABALIKTI VAKİT BULAMADIM AÇAMADIM SİTEYE GİREMEDİM MSN DE SERAPA DEDİMKİ MERAK ETTİ HERKES HABER VER DEDİM İYİ KUZUM DEDİM CNM BENİM SERİPIM ÇOK SAĞOL KIRMADIN BENİ MERAKTA BIRAKMADIN BEKLEYENLERİMİZİ SAĞOL
Yukarı Aşağı
sevgideros
Gönderildi 18/7/2007 22:01 (#18846 - Cevapladığınız Konu : #18809)

Kıdemli Üye

500100100100100
Bulunduğunuz yer: çorlu
geçmiş olsun
Yukarı Aşağı
*BESTEM*
Gönderildi 19/7/2007 02:07 (#18850 - Cevapladığınız Konu : #18843)

Kıdemli Üye

5001002525
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL ANADOLU YAKASI:)
ASELİM - 18/7/2007 19:18 arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim eveeeeeeeeet çok şükür atlattık sağsalim kusura bakmayın ev tıklım tıklımdı giremedim halada gelenler çok öncelikle hala o dakikaların etkisindeyim ben okadar zor okadar acıki anlatamam kızım bugün ayağa kalktı daha iyi gibi ama benim gözyaşlarım hala dinmedi bir annenin evladını o halde görmesi yıkım çok kötü yavrum benim işim var git mervan amcan sana baksın oynatsın bende işimi bitirip gelcem dedim anne gitme nolur dedi ağladı peki annem burdayım şu hastaneye bak yerleri pis silip gelim içeri git sen hemen gelcem dedim kuzumu aldılar kucağımdan hiç ağlamadı şoktaydı sanki şaşkındı annem öyle acı baktıki bana offffffffff ve gitti prensesimi ilk defa yaban ellere bensiz verdim çaresizdim hiçbişey yapamamak delirtti beni o dakikalar başkalarının elinde yavrumu kesip biçdiklerini bilmek delirtti beni kusura bakmayın nolur hala o dakikaların etkisindeyim nasıl atlatcam bilmiyorum sonra müjdeli haberle dünyalar benim oldu çıktı dedi iyi dedi dr şükkür allahım dedim ve bir bebek getirdiler evet tanınmayacak haldeydi ne yapmışlardı benim kızıma bilmiyom ama yüüzü gözü heryeri şişti öyle bir inliyorduki o sesleri çınlıyor hala kulaklarımda acıyor anne deyip sızlanması oyyyyyy kınalı kuzum ne acılar çekti ama şükür inş.allahım son olur allahım hepinizin çocuğuna sağlık versin çok zor çok -----EVET CANLARIM BENİM BAHAR BENİM KUZUM BU ASELİM
CNM DUYGULARINI AN ,VE AN YAŞATMIŞSIN..COK BUYUK GECMIŞ OLSUN TEKRARDAN OPUYORUM TATLI KIZINI :ohh::lov:
Yukarı Aşağı
*BESTEM*
Gönderildi 22/7/2007 01:45 (#18888 - Cevapladığınız Konu : #18809)

Kıdemli Üye

5001002525
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL ANADOLU YAKASI:)
BAHAR KIZIN NASIL OLDU CNM..MSNDEDE GORUSEMIYORUZ...UMARIM İYLESMISTIR..SEVGILER KIZINI KOCAMAN OPUYORUM:)
Yukarı Aşağı
koşkar
Gönderildi 23/7/2007 23:37 (#18911 - Cevapladığınız Konu : #18809)

Uzman Üye

10001001002525
Bulunduğunuz yer: SATRÜN GEZEGENİ BİZLERDE UZAYLILAR
geçmiş olsun canım
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)