Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

DENIZ'im gercek bir melek oldu ve cennete uctu....
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Özel Dosyalar -> Down Sendromu DosyasiMesaj formatı

DENIZ TAS
Gönderildi 1/10/2007 17:16 (#19868)
Konu: DENIZ'im gercek bir melek oldu ve cennete uctu....

Üye

25
Deniz'im vazgecilmezim,melegim,bitanem,hayatimin isigi,gozumun gonlumun nuru,kara gozlum,sirin sozlum sen gittin gideli annen kan agliyor,yaktin bizi guzel melegim.Yoklugun her gecen gun beni daha cok yaraliyor.Nereye baksam izlerin var,oyuncaklarin,elbiselerin,ilaclarin,yatagin bombos duruyor...Ah ah bitanem sen annen olmadan 10 dakika duramazdin simdi gunlerdir nerelerdesin? Annen seni cok ama cok ozledi. Allah'im ne olurdu bu yasadiklarim kotu bir kabus olsa ve uyansam artik bu korkunc uykudan...Allah'im bana sabir ver....
Deniz beni affet affet bitanem, annen senin icin hep en iyisini yapmak istedi, senin icin yasadi..Bak simdi sensiz evimiz bombos,buz gibi, sessiz....kardesin bile sen gittiginden beri yalniz oynamak istemiyor, surekli huysuzluk yapiyor, ablam nereye gitti? neden hala gelmedi gibi bakiyor.Bak dun arkadasim geldi kardesin onun cocuklarini gorunce cok mutlu oldu ve saatlerce onlarla oynadi, sen gittiginden beri hep kucak isteyen kardesino cocuklarda biraz da olsa seni buldu galiba ve simdi yine huzursuz....
Deniz seni cok ama cok seviyorum, anneni bekle bebegim birgun elbet gelecegim yanina ve o zaman hic ayrilmayacagiz.
Annen Hulya'n.....Daima bizimlesin,daima kalbimizdesin.
Yukarı Aşağı
çılgın ikizler
Gönderildi 1/10/2007 18:21 (#19869 - Cevapladığınız Konu : #19868)
Konu: Re: DENIZ'im gercek bir melek oldu ve cennete uctu....

Onur Üyesi

500050002000100010025
Bulunduğunuz yer: AFACANLARIMIN KALBİ...
DÜĞÜM DÜĞÜM OLDU BOĞAZIM

MELEK O NUR İÇİNDE YATSIN
Yukarı Aşağı
tahaeren
Gönderildi 1/10/2007 18:53 (#19870 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Onur Üyesi

50002000500100100
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
OKUYUNCA ŞOK OLDUM
NUR İÇİNDE YATSIN,ALLAH SİZLEREDE SABIR VERSİN

NE ZAMAN ,NASIL OLDU?
ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN
Yukarı Aşağı
ezgili dünyam
Gönderildi 1/10/2007 20:51 (#19871 - Cevapladığınız Konu : #19868)
Konu: RE: DENIZ'im gercek bir melek oldu ve cennete uctu....

Onur Üyesi

20002000500100100100252525
Bulunduğunuz yer: Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım.

Malesef Denizimiz cennet meleği oldu, Hülya arkadaşımızın bir kez daha anlatıp acısını tazeletmemek  için down sendromu dayanışma sitesindeki yazısını kopyalıyorum.

Deniz meleğimiz kara gözlümüz seni hiç bir zaman unutmayacağız, tek tesellimiz şimdi cennette diğer meleklerle çok mutlu olduğunu bilmek.

Canım arkadaşım allah sana peygamber sabrı versin.

Soze nasil baslayayim, bilemiyorum.Araniza cok uzun zamandir katilamamamin sebebi saglik sorunlarimizin cok olmasiydi.Yuregim yaniyor arkadaslar,nasil hala yasiyorum ben ya? nasil biri bana cevap yazssin.gozyaslarim bana izin vermiyor,net goremiyorum.
Melek yuzlum, kara gozlum, sirin sozlum,guzel Deniz'im bitanem, hayatima anlam katan melegim,yasama sevincim,olmazza olmazim gitti.gitti inanamiyorum bir kus gibi gozlerimin onunde tum mudahalelere ragmen cirpina cirpina can verdi ve ben aptal hulya hala yasamaya devam eden ben simdi olmek uzereyim.Allahim neden benim melegimi aldin neden? yada neden beni de almadin ve ben hala yasiyorum....
Cok zormus cok zor allah kimseye evlat acisi yasatmasin, simdi hepinize sesleniyorum simdi hemen simdi hic zaman kaybetmeden gidin ve meleginize kocaman sarilin ve onu cok ama cok sevdiginizi, hayatinizin onsuz ne kadar anlamsiz oldugunu soyleyip kocaman opun lutfen, benim icin yapin.
Gecen hafta c.tesiyi pazara baglayan gece yani 16 eylul saat gece yarisi 2:30-3:00 arasi 2 haftadir salgina yakalanmisti ve zaman zaman iyi olup zaman zaman kotu oluyordu,doktorlara gore hersey normaldi ve iyi olacakti, kan sekeri ve tansiyonu cok dusmus, tam sebebi bilinmiyor ama bu enfeksiyonu onun kucuk guzel kalbi kaldiramadi....benim bitanem, canimin ici, hayatimin anlami,sevgilim,guzel gozlum, olmazsa olmazim gitti.annesinin onu ne kadar cok sevdigini ve onsuz hayatinin hic bir degerinin olmayacagini bile bile gitti.Gozumun onunde, ambulansta can verdi,ama sagolsunlar hastanede onu hayata geri getirmek icin cok sey yaptilar, gorseydiniz kucucuk vucudu o kocaman sedyede nasil da hareketsizdi, bir ara hatta 2-3 kez nabzi atmaya basladi, kalp atislari makinada gozukuyordu o anda allahim dedim sana susukrler olsun kizim geri geldi ama yine gitti.Bir anne icin ne kadar da zor size anlatamam ancak bu aciyi yasayan bilir, allahim kimseye yasatmasin...bakamiyordum bazen o hastanede yalnizca ben ve bir suru yabanci doktor, bir tane dostum,arkadasim bir tane kendi insanimiz yanimda yoktu yoktu...Bazen bakamiyordum yurgim parcalaniyordu yuregim bu nasil bir aciymis allahim nasil bir aci...Sonra doktor yanima geldi ve kafasini gozterip artik yok, yapacak bir sey yok anlaminda hareketler yapti, of of allahim hastaneyi ayaga kaldir hulya ne oldu kos hulya kos ve melegine saril.hayir benim bebegim gidemez annesini bir an olsun yalniz birakmayan hep yaninda olmami isteyen Deniz'im beni birakamaz, o bensiz yasayamaz ben de onsuz yasayamam,yasayamam.....ellerine ve ayaklarina kostum melek yuzunu elledim saclarini kokladim ama o hic bir tepki vermedi buz gibi olmustu ve hic kipirdamiyordu. o guzel kara gozleri donmustu yarim kalmisti ve bana bos bos bakiyordu.optum optum Deniz kalk bebegim kalk deniz deniz deniz kalk annecigim bak ben seni bekliyorum kalk ne olur gitme kalk seni parka goturecegim dedim. ambulansta yalvardim ne olur bana bak, ne olur deniz bana bak son defa o guzl gozleri bana kaydi ve yine gitti.Ambulansta doktorlar ayaklarina kan almak icin igne soktular, diz kapaginin altina civi gibi bir metal igne batirdilar ve o hic bir tepki vermedi, gozleri kan canagina donmustu ve agzinda kopuklu bir kan geliyordu, baktim dilini disleri arasina almis ve isiriyor, hemen parmagimi agzina koydum ve dilini kurtarmaya calistim bir kez parmagimi muthis isirdi. bebegim ben panikledikce bana sakin ol anne sakin ol anne dediler. ne kadar da kolay sizin icin ne kadar ya beni siz anlayamazsiniz dedim ama onlar sadece sakin ol anne dediler....Oldukten sinra cansiz bedenini kucagima verdiler sanki yatiyordu bitanem, denizim bak bana annem ne olur ac gozunu,donmussun, simdi seni kucagimda isitirim hani hep ellerin ve ayaklarin buz gibi olurdu ve anne alip koynuna isitirdi ya dedim.O minicik elleri ve ayaklari buz gibi ve kaskati kesilmisti.optum doya doya kokladim yavrum ne kadar da guzel kokuyordu, gozlerini o nohut burnunu,dudaklarini yanaklarini optum optum, doyasiya kokladim,cigerlerimi patlatircasina icime denizimi cektim cektimmm......     

Ne olur bana yardim edin,ne olur beni yalniz birakmayin, hepinizi ve meleklerinizi optum.

Hulya Deniz'in annesi.
« Son Düzenleme: Eylül 22, 2007, 11:47:18 ÖÖ Gönderen: DENIZ » Moderatöre

Yukarı Aşağı
ezgili dünyam
Gönderildi 1/10/2007 20:56 (#19872 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Onur Üyesi

Cennet meleğimiz kara gözlü Denizimizin baktıkça yüreğimi yakan bir fotoğrafı.

Yukarı Aşağı
ezgili dünyam
Gönderildi 1/10/2007 21:08 (#19873 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Onur Üyesi

Deniz meleğimizin başka bir fotoğrafı, o şimdi cennet bahçelerinde meleklerle oynuyor.

Yukarı Aşağı
semaatakan
Gönderildi 1/10/2007 21:17 (#19874 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Uzman Üye

1000500100252525
Bulunduğunuz yer: mutlu evimde
Çok üzüldüm. Boğazım düğümlendi. Alah sabırlar versin. İnşallah öbür dünyadada sana kızın anneliği tatıracak.
Yukarı Aşağı
ezgili dünyam
Gönderildi 1/10/2007 21:20 (#19875 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Onur Üyesi

Seni hiç unutmayacaz, daima kalbimizde yaşayacaksın.

Yukarı Aşağı
Pofi80
Gönderildi 1/10/2007 21:27 (#19876 - Cevapladığınız Konu : #19874)

Uzman Üye

100050010010010025
Bulunduğunuz yer: İstanbul
Güzel Deniz Melektin Yine melek oldun.Sen rahat uyu
Annesi Biz hep yanındayız,meleğin artık bu dünyada değil belki ama senin ebediyen melek kalacak denizin meleğin var.
Balşınız sağ olsun.
Yukarı Aşağı
ArzuBetül
Gönderildi 1/10/2007 21:35 (#19877 - Cevapladığınız Konu : #19868)

Onur Üyesi

50001000100100252525
Bulunduğunuz yer: Gönlümdekinin Yanında (İstanbul)
Çok kötü oldum şu anda ne söyleyeceğimi gerçekten bilemiyorum. Dünyadaki en kötü şey evladını kaybetmek sanırım, Allah o tatlı meleğin başta annesine ve bütün ailesine sabırlar versin.
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : < 1 2 3 4 5 6 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)