Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

oğum sp hastası
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Sosyal BakışMesaj formatı

emine.kelce
Gönderildi 5/11/2008 00:34 (#23321)
Konu: oğum sp hastası

Üye

Bulunduğunuz yer: içel-anamur
benim hikayemde burdaki hikayelerden farklı değil ama paylaşmak rahatlamak istiyorum en azından bu sitede bulunup yanlız olmadığımı anladım bu bile yeter ben mersinin ilçesinde oturuyorum oğlum 7 aylık doğdu ilçede doğum yaptım dr ihmali yüzünden az daha bebeğimi kaybediyordum bana dedikleri bu çoçuktan ümidini kes yaşın daha genç birdaha olur, anlatamam size nasıl perişandım sonra ambulansla mersine götürdük tıp fakültesinde 20 gün kaldı acil kan değişimi yapıldı hastaneye yetiştirdiğimde çoçuğumun beni benzi atmış gözleri donuk öylece sessiz yatıyordu kanda sarılık oranı yükselmiş acil kanı değişti şimdi 2.5 yaşında serapral palsi teşhisi konuldu en hafif seviyesindeymiş ama yaşıtlarından oldukça geri parmak uçlarını basarak yürüyor konuşamıyor,yemek yemiyor beni çok uğraştırıyor yemek yemekten adeta korkuyor tabakta yemek görse dayak yemiş gibi ağlıyor neden bu kadar gergin bilmiyorum malesef biberonla besliyorum çiğnemesi yutkunması gelişmemiş sadece benim oğlum mu böyle başka çoçuklar da var mı bilmem özel eğitime gidecez inş son bi kaç işlem kaldı fizyoterapi eğitimi alacak bu konuda bilgi almak isterim özel eğitim ne kadar faydalı oğlum için napabilirim tecrübelerinizden fikirlerinizden yararlanmak isterim hepimize geçmiş olsun Rabbim tüm ailelere sabır ve şifa versin inşALLAH...
Yukarı Aşağı
AYHAN KOÇ
Gönderildi 5/11/2008 10:37 (#23322 - Cevapladığınız Konu : #23321)
Konu: RE: oğum sp hastası

Üye

2525
ÖZEL ÇOCUĞUN ÖZEL AİLESİ ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.OLAYI KABULLENİP MÜCADELE ETMEK GÖREVİMİZ. BORCUMUZ.EĞİTİM VE FİZİK TEDAVİ ÖNEMLİ. İHMAL ETMEYİN. SİZLERE BU UZUN YOLDA BAŞARILAR DİLERİM.
Yukarı Aşağı
aysgl-tuna
Gönderildi 5/11/2008 11:28 (#23323 - Cevapladığınız Konu : #23321)
Konu: Re: oğum sp hastası

Onur Üyesi

50001000100100100100252525
aynı şehirdeyiz bende anamurdanım.ve bende 2006 yılında erken doğum yaptım oğlum 7aylık doğmuştu.o zamanlar çocuk dr u olarak mustafa bey vardı bilemiyorum belki sizin dr unuzda oydu ve kendisi her zmanki gibi böyle ciddi bi vaka ile uğraşmak istemediği için mersine gönderdi.ve bebeğimi 2 gün sonra kaybettim ne yazıkki.
şimdi bir bebeğim daha var 6 aylık.ama inana bana hastalandığı zaman dr a götürmeye korkuyorum biliyorsun burada düzgün hastane dr yok.
moralini yüksek tut lütfen sen bence o seçilmiş annelerdensin.inşallah herşey çok daha güzel olucak
Yukarı Aşağı
emine.kelce
Gönderildi 5/11/2008 19:01 (#23325 - Cevapladığınız Konu : #23321)

Üye

haklısın ayşegül ne yazık ki benim dr oydu şimdi sürgün edilmiş burda çalışmıyor demek ki bi çok hastanın canını yakmış zaten anamur hast hakkında çok haber çıktı.sizede geçmiş olsun bebeğinizle sağlıklı uzun ömürler diliyorum teşk ederim
Yukarı Aşağı
aysgl-tuna
Gönderildi 6/11/2008 11:00 (#23329 - Cevapladığınız Konu : #23321)

Onur Üyesi

emine yeni açılan çocok polikliniğine gittiniz mi hiç.ben oğlumu oraya götürüyorum kontrollere.çok ta memnunum.dr lar çok ilgili gerçekten.
Yukarı Aşağı
emine.kelce
Gönderildi 6/11/2008 15:17 (#23330 - Cevapladığınız Konu : #23321)

Üye

BAHSETTİĞİN MAMURE HERALDE EVET ORAYA GİDİYORUM DR SEVİM HANIM DR MUZ SAĞOLSUN HASTALIĞIN TEŞHİSİNDE YARDIMCI OLDU YÖNLENDİRDİ ŞİMDİ DİLEĞİME BAŞLICAZ İNŞALLAH MNS ADRESİNİ VERİRSEN SENİNLE KONUŞMAK İSTERİM AYŞEGÜL TABİ Bİ SAKINCASI YOKSA KİB TEŞK EDERM
Yukarı Aşağı
aysgl-tuna
Gönderildi 7/11/2008 17:00 (#23340 - Cevapladığınız Konu : #23321)

Onur Üyesi

tabi eminecim roserosekara@hotmail.com.eklersin.
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)