Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

BEBEĞİME HASRETİM PAYLAŞTIKCA AZALIRMI??????
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4 5 6
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

mer.hem
Gönderildi 6/1/2009 15:58 (#23593)
Konu: BEBEĞİME HASRETİM PAYLAŞTIKCA AZALIRMI??????

Üye

252525
Bebeğim canımın içi canım oğlum sensiz yeni bir yıla girdik .Yaşasaysın renkli gözlü beyaz tenli pompiş pompiş minicik bir bebek olacaktın.nasıl sevecektim seni bir bilsen, gitmezmiydin o zaman bebeğim sanki sızısı içme düşmüştü hiç kıyamıyordum seni sevmeye ablanla aldığımız kıyafetleri biberonu emzik bile aldı ablan patikler aldı kardeşimin ayağı üşür ama diyordu , nazar değerde diye göstermedim kimseye adını koyana koymayın hayırlıca doğsunda koyalım derdim .Her iğnemi sabırla olurdum.Seni kucağıma alma umuduyla, hiç zor gelmezdi bana ya şimdi öyle acıtıyorki öyle canımı yakıyorki. Sen bana Allahımın bir lütfuydun hep derdim Rabbimden bana doğum günü hediyesi sen hiç ummadığım mucizemdin biliyormuydun bir daha bebek sahibi olamayacağımı bilsen savaşırmıydın kalmak için..................................Her uyandığımda bu bir rüyamı gerçekmi diyorum inanamıyorum boğazıma birşey duruyor bazen karnımda hissediyorum tekmeleri sonra geliyorum kendime ................................................ ...................Hiç kimse anlamıyor beni bebeğim hiç kimse olsun yine var oğlunda kızında diyorlar anlamıyorlar seni dokuz ay içimde hissettiğimi ,hayaller kurduğumu ben bile inanamıyorum evlat acısı bu kadarmı zor olurmuş Allahım ne olur başka evlat acısı gösterme. Teselliyi çocuklarımda buluyorum RABBİM onlara uzun ömürler ver (AMİNNNN) Allahımın bir takdiri mutlaka bir hikmeti vardır diyorum .Nasibin kısmetin yokmuş bu yalan bu kirli dünyada .Bayramda geldim yanına karlar kaplamıştı üzerini kıskandım o karları benim minik bebeğim kardeşlerinlede buluştunuzmu orda minik meleklerim annenizi hiç umutmayın emi ahirette şefaat edin bize biz sizi hiç unutmuycaz.
Yukarı Aşağı
Betül_yiğit
Gönderildi 6/1/2009 16:20 (#23594 - Cevapladığınız Konu : #23593)
Konu: RE: BEBEĞİME HASRETİM PAYLAŞTIKCA AZALIRMI??????

Üye

25
Canım Allah sabır versin.Evlat acısı tattırmasın bir daha Sana ve Hiç bir anneye ...Evlatlarını Rabbim sana bağışlasın senide evlatlarına.Onlar için güçlü olmalısın.Cennetin kapısında yavrun seni bekleyecek inşallah "annemsiz girmem cennetine"diyecek Rabbime.Acını yürekten paylaşıyorum
Yukarı Aşağı
bebegimi beklerken
Gönderildi 7/1/2009 08:47 (#23598 - Cevapladığınız Konu : #23593)
Konu: Re: BEBEĞİME HASRETİM PAYLAŞTIKCA AZALIRMI??????

Onur Üyesi

20001000100100100100252525
Bulunduğunuz yer: İSTANBUL
Allah sabırlar versin inşallah Kimseye yaşatma rabbim
Yukarı Aşağı
aysgl-tuna
Gönderildi 7/1/2009 11:13 (#23599 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Onur Üyesi

50001000100100100100252525
allah sabır versin
Yukarı Aşağı
pesasusi
Gönderildi 7/1/2009 23:01 (#23605 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Uzman Üye

100050010010010025
Bulunduğunuz yer: istanbul
allah sabır versin canım
Yukarı Aşağı
çılgın ikizler
Gönderildi 9/1/2009 10:15 (#23607 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Onur Üyesi

500050002000100010025
Bulunduğunuz yer: AFACANLARIMIN KALBİ...
Yukarı Aşağı
acemianne
Gönderildi 10/1/2009 05:26 (#23611 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Asil Üye

100
aynı duyguları paylaşıyorun canım bende bazen tekmelerini hissediyorum oğlumun sonra birden kendime gelip nagehan saçmalama diyorumo artık yok ama çok zor kimse anlamıyor beni evde oğlun var işte üstelik daha küçük o büyüsün yaparsınız birtane daha diyorlar ama hiçbirşey anladıkları yok ben meleyimi kaybettim dayanamıyorum oğluşuma sarılıp teselli olmaya uğraşıyorum ayrıca başka bebek istemiyorum allah isteyenlere versin hayırlısıyla inşaallah
uyuyamıyorum uzun zamandır artık geceler haram oldu sanırım sonunda doktor yolunu tutucam çünki kendi başıma halledemez oldum
Yukarı Aşağı
mer.hem
Gönderildi 11/1/2009 14:32 (#23613 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Üye

252525
ALLAH ACIYI VERMEDEN ÖNCE SABRINI KOYUYOR KALBİNE.SONRA ACIYI VERİYOR.ACI GELİNCE KAPINA İNANAMIYORSUN YAŞADIKLARINA HERKEZ HAYRAN KALIYOR METANETİNE . ALLAH GÜÇ VERMESE BİZ ACİZ KULLARIN HALİ NE OLURDU BİLMİYORUM.
Yukarı Aşağı
mer.hem
Gönderildi 11/1/2009 15:05 (#23614 - Cevapladığınız Konu : #23593)

Üye

252525
teşekürler betül seray ayşegül tuna nagehan çılgın ikizler sılalı hayat allahım çocuklarımızı bize bağışlasın hayırlı uzun ömürler versin nazardan ,kem gözden korusun
Yukarı Aşağı
zeynepsuzan
Gönderildi 11/1/2009 23:01 (#23615 - Cevapladığınız Konu : #23593)

100010010025
çok duygulandım Allah başka acı göstermesin....ne zor bir imtihan ...inş. şefaatcınız o sizin .... hani derler ya bir çocuk hiç çocuk Allah göstermesin birşey olsa diğeri ile avunur insan .... işte bence o kadar basit değil o çocuğun acısı başlı başına acıtır canını .... arkada başka çocuklar olsada .......ALLAH SABIRLAR VERSİN .........
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2 3 4 5 6
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)