Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

memeden kesme
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Bilgi DağarcığıMesaj formatı

zeynep asu
Gönderildi 2/10/2009 14:46 (#24286)
Konu: memeden kesme

Üye

Bulunduğunuz yer: istanbul

arkadaşlar 15 aylık kızımı memeden kestim iki gün oldu,ğöğüslerim iyice ağırlaştı ve bu gitgide artacak,sancıda yapacak.Acaba biriken sütü sağmalımıyım,yoksa kendi kendine çekilmesini beklemeli miyim siz neler yaptınız,bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yukarı Aşağı
yasmin2008
Gönderildi 12/6/2010 00:53 (#24563 - Cevapladığınız Konu : #24286)
Konu: Re: memeden kesme

Kıdemli Üye

5001001002525
ben sağmıştım çünkü ağrı yapıyodu sağınca ağrısı geçiyor
Yukarı Aşağı
zeynep'in annesi
Gönderildi 15/6/2010 02:49 (#24575 - Cevapladığınız Konu : #24286)

Üye

25
Bulunduğunuz yer: eskişehir
ama sağdıkça süt gei gelecektir iç çamaşırını normal kullandığından 2 beden falan küçük kullan yada evdeysn sıkı sıkı bağla göğüslerini derim arkaaşım ben fydasını gödüm çabuk geri çekiliyor...
Yukarı Aşağı
senasultan
Gönderildi 28/12/2010 08:12 (#25154 - Cevapladığınız Konu : #24286)
Konu: RE: memeden kesme

Üye

25
memeden ayırmak çok zor bebeği
Yukarı Aşağı
remziş
Gönderildi 26/7/2011 20:09 (#25643 - Cevapladığınız Konu : #24286)

Üye

Bulunduğunuz yer: istanbul
BENIM OGLUMDA 17 AYLIK BENDE HAVALAR SICAKLADIGI ICIN MEMEDEN KESMÖEYI DUSUNUYORUM AMA CESARET EDEMIYORUM VE COK DUSKUN MEMEYE NE YAPACAGIMI BILMIYORUM VARSA ONERINIZ LUTFEN YARDIMCI OLUN
Yukarı Aşağı
BURCU&UTKU
Gönderildi 26/7/2011 20:14 (#25644 - Cevapladığınız Konu : #24286)

Onur Üyesi

50005000500
Bulunduğunuz yer: Kırşehir
Benimki 18 aylık 1 haftasır emmiyor.Kendi bıraktı.Biraz ağrı yaptı.Sıcak suyla duşa aldım.Sğmak çözüm değil.Zaten 1 yaşından sonra mastit yapacak kadar süt olmuyor.Hemen çekilmeye başlıyor.
Yukarı Aşağı
hande1
Gönderildi 4/4/2014 16:51 (#26890 - Cevapladığınız Konu : #24286)

Asil Üye

100252525
Benim kızım 18 aylık,d oktorumuza sordum yazın süt yaramaz sütten kesin diyorlar siz ne diyorsunuz dedim. Bunun doğru olmadığını emmek isterse 2 yaşına kadar anne sütü alabileceğini söyledi.Bir de inek sütü vermeli miyim diye sordum.Günlük peynir ve 1 kase yoğurt 1 günlük kaisiyum ihtiyacını zaten karşılıyor dedi...Ki zaten anne sütü alıyor...
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)