Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

bir yıldız daha kaydı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

pesasusi
Gönderildi 3/6/2011 11:02 (#25556)
Konu: bir yıldız daha kaydı

Uzman Üye

100050010010010025
Bulunduğunuz yer: istanbul

iki yıldır lösemi tedavisi gören  merti dün kaybettik.halbuki henüz 4 yaşındaydı kısacık hayatın kocaman acıları sığdırdı acıyı sevinci umudu. kardeşinin doğumu ona yaşam umudu olmuştu onun iliğiyle yaşamını sürdürecekti olmadı ilik nakli gün sayarken çok değil bir hafta önce sılayla hastane bahçesinde oyunlar oynarken bu gün artık yok annesinin haykırarak biz mücadeleyi kaybettik siz başarın sıla başarsın sözlerini hayatım boyunca unutmayacağım. nakil bile kısmet olmayan mert için çok üzgünüm allah ailesine sabır versin.kelimelerin kifayetini yitirdiği yer.

Yukarı Aşağı
ŞERİFE AVCI
Gönderildi 3/6/2011 11:32 (#25558 - Cevapladığınız Konu : #25556)
Konu: Re: bir yıldız daha kaydı

Onur Üyesi

20001000100100100
DEDİĞİNİZ GİBİ KELİMELER KİFAYETİNİ YİTİRİYOR.

CENABI ALLAH MERT'İ CENNETİNE KABUL ETSİN ANNE BABSINA SABIR VE DAYANMA GÜCÜ VERSİN İNŞALLAH.

OKURKEN BEN BİLE GÖZ YAŞLARIMA HAKİM OLAMADIM MEVLAM AİLESİNİN YARDIMCISI OLSUN.
Yukarı Aşağı
Balıkçı
Gönderildi 4/6/2011 08:36 (#25563 - Cevapladığınız Konu : #25556)

Onur Üyesi

200010005001001001002525
Rabbim ailesine sabrını bol versin... hiç kolay değildir dayanmak,hele de bu kadar küçük olunca...
Yukarı Aşağı
turgay_damlanur
Gönderildi 19/6/2011 14:27 (#25605 - Cevapladığınız Konu : #25563)

Üye

Bulunduğunuz yer: trabzon
o şimdi bi melek rabbim ailesine sabırlar versin sözün bittiği an bende yeni doğum yaptım kızım 2 aydır küvözde her gün dua ediyorum iyileşsin diye 675 gr doğdu inşallah cıkıcağı günü bekliyorum rabbim şifasını verir inşallah
Yukarı Aşağı
nkaraturk
Gönderildi 8/7/2011 10:46 (#25624 - Cevapladığınız Konu : #25556)

Onur Üyesi

20001000100
allah ailesine sabır versin,umutlu bekleyiş için gün sayarlarken karşılaştıkları durum çok acı allah yardımcıları olsun..
Yukarı Aşağı
Alacakaranlık
Gönderildi 18/7/2011 11:39 (#25634 - Cevapladığınız Konu : #25556)

Üye

2525
Bulunduğunuz yer: istanbul
allah ailesine sabır versin
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)