Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Boşanma ??
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

princess1
Gönderildi 20/11/2011 21:59 (#25764)
Konu: Boşanma ??

Üye

Merhabalar,

Eşimle 5 senelik evliyiz, 1,5 yaşında kızım var. Eşimle anlaşamıyoruz, eninde sonunda ayrılacağım bir evliliği sürdürmeye çalışıyorum. Özellikle çocuk olduktan sonra çocukla biryere çıkamadığımız için sürekli kendi başına gezer oldu. Haftasonları gelmesin diye ikimiz de dua ediyoruz çünkü sürekli kavga ediyoruz Eşimde öfke kontrolü sorunu var, bunu çalıştığı yer de söylemiş ancak kesinlikle kabul etmiyor. Sen beni çileden çıkarıyorsun diyor.
En son 2 hafta önceki kavgamızda bana boşanmak istediğini hareketlermi sevmediğini hemen bir iş bulmamı bağıra çağıra söyledi. Sinirlendiği zaman üzerime yürüyor, çocuk etkilenmesin diye kendimizi yatak odasına kapatıyoruz. Vuracağından değil korkutmaya çalışıyor veya kendini kontrol edemiyor bilemiyorum. O derece asabi birisi. Hemen bağırmaya başlıyor.

Bu kavgada sarf ettiği laflardan dolayı acayip soğudum. Bizimle vakit geçirmek istemeyen birisi. Neden evlendiği sorusunu kendi de kendine soruyor. Bağımsız olması gereken biri evlenirse böyle olur işte.

Sorun benden kaynaklanmadığını kişiliğinden oluştuğunu düşünüyorum.

Şu aşamada ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Terapiste gidelim dediğimde şiddetle karşı geliyor. Aslında bazen ben de bitmesini ve evden gitmesini istiyorum. Kararsızım şu anda.

Kızım 1,5 yaşında acaba daha fazla beklemem onun açısından daha mı zor olur arkadaşlar ? Tecrübeli arkadaşlar lütfen cevaplasınlar. Boşanırsak, kızımla beni neler bekler ? Ev bana ait, evlenmeden önce aldığım bir evde oturuyoruz. Ailem bana çok yakın oturuyor. Çalışırsam onlar bakacak akşamları kızımı alacağım. Sizce ne yapmalıyım boşa vakit harcadığımı düşünüyorum artık. Bana biri dese ki 3 sene daha sık dişini çocuk hiç etkilenmez o zaman. Ama araştırdım çocuk 20 yaşında olsa bile etkileniyor. 20 sene zaten dayanamam bu adama. Birbirimize hiç saygımız kalmadı. Son derece dengesiz bir ilişkimiz var, bir iyiyiz bir çok kötüyüz.

Sizce kızımı da düşünerek nasıl hareket etmeliyim ? Beklesem ona daha mı zararı olur ? İyice bilinçlenince babasının gitmesine daha mı çok üzülür ? Boşanma sonrası kızımla maddi açı dışında zorluk çeker miyiz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Düzenleyen princess1 20/11/2011 22:01
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)