Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

engelli çocuğu olan devlet memurları
Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Bilgi DağarcığıMesaj formatı

annyhall
Gönderildi 5/4/2012 22:42 (#26052 - Cevapladığınız Konu : #25908)
Konu: Re: engelli çocuğu olan devlet memurları

10025
zeynep hanım,ben arkadaşların yönlendirdiği gibi bir dilekçe yazıp çocuğumun raporunu da ekleyerek kurum amirine verdim.verdiğim ilk günden itibaren herhangi bi onay beklemeksizin akşam 1 saat erken çıkıyorum.
Yukarı Aşağı
zamlıy
Gönderildi 13/4/2012 16:52 (#26130 - Cevapladığınız Konu : #25908)
Konu: RE: engelli çocuğu olan devlet memurları

Üye

25
arkadaşlar benim de %96 engelli 9 yaşında sp kızım var.Genelgeden haberdarım ancak orada saat yazsa ayrıca özel eğitim için rehabilitasyon merkezine götürürken de izinli olunsa iyi olmaz mı.En azından kendini bilmez idrecilere koz verilmemiş olur çünkü bu çocuklarımız bizim yumuşak karnımız ve bu olayı bize karşı çok güzel kullanan idareci müsvetteleri çıkabilir.Madem bununla ilgili bir şey çıkıyor bari hiç bir şeyi muallakta bırakmayın.Haksız mıyım.
Yukarı Aşağı
annyhall
Gönderildi 14/4/2012 14:09 (#26135 - Cevapladığınız Konu : #25908)

10025
haklısınız...
Yukarı Aşağı
beyaz yelpaze
Gönderildi 2/5/2012 01:00 (#26221 - Cevapladığınız Konu : #25908)

Üye

Merhabalar,
Türkiyede yeni uygulana bir yöntemle birçok sorununuzdan kısa bir sürede ilaçsız terapiye çözümleyebilirsiniz. Beyaz yelpaze Çocuk ve Danışmalık Merkezi yanınızda. Yapılan frekans çalışmalarıyla kısa sürede sonuç vermektedir.
www.beyazyelpaze.com
0505 6721518 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
Yukarı Aşağı
esra uludağ şen
Gönderildi 7/8/2012 23:40 (#26449 - Cevapladığınız Konu : #25908)
Konu: RE: engelli çocuğu olan devlet memurları

Yeni Üye

Arkadaşlar hem özel eğitim öğretmeni olarak hem de otizmli bir çocuk sahibi olarak bu yazıyı yazdım, okursanız sevinirim...Bir yerden başlamak gerekiyor.
http://esrauludagsen.wordpress.com/
http://blog.milliyet.com.tr/esrauludagsen
http://tr.linkedin.com/pub/esra-uludağ-şen/56/343/343
Yukarı Aşağı
aylin tayiz
Gönderildi 24/8/2012 03:50 (#26468 - Cevapladığınız Konu : #25922)

Yeni Üye

MERHABALAR. BENİM 6 YAŞINDA SEREBRAL PALSİLİ %95 ÖZÜRLÜ BİR OĞLUM VAR. VE BEN BİR DEVLET MEMURUYUM. FAKAT 24 SAAT HİZMET VEREN BİR KURUMDA VARDİYALI OLARAK ÇALIŞIYORUM. MEVCUT DURUMUM GEREĞİ GECE ÇALIŞMAK DURUMUNDAYIM VE BU DURUMUM KURUMUM TARAFINDAN KULLANILIYOR. ŞU BAŞBAKANLIK GENELGESİ GEREĞİ BAZI ÇOK ÖNEMLİ HAKLARIMIZ VAR . FAKAT DEDİĞİM GİBİ KURUMUMDAN YER DEĞİŞİKLİĞİ TALEBİNDE BULUNDUĞUMDA PERSONEL SIKINTISINI BAHANE EDEREK SET ÇEKİYORLAR. BENİ YÖNLENDİRMENİZİ İSTESEM AYIP ETMİŞ OLUR MUYUM? BANA ULAŞIR VE YARDIMCI OLURSANIZ SİZE MİNNETTAR OLURUM. RAHATSIZLIK VERMEDİĞİMİ UMARAK CEVABINIZI BEKLİYORUM.
Yukarı Aşağı
annyhall
Gönderildi 24/8/2012 23:50 (#26469 - Cevapladığınız Konu : #25908)

10025
oncelikle kurumunuza mevcut genelgeyi ekleyerek bi dilekce verdiniz mi...genelgedeki gereken kolaylık kısmı biraz yoruma acık olsa da size hic bi kolaylık sağlamama gibi bi hakkı ya da luksu yok kurumunuzun.
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)