Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

westsendromu sp
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı

SELMA YILDIZ
Gönderildi 25/3/2012 13:59 (#25998)
Konu: westsendromu sp

Üye

iyi günler herkeze.Ben 3 cocukannesiyim yurtdisind yasiyorum 35yasindayim.lutfen yardim istiyorum.Bana tecrübesi olanlar yazsin .Sizleri uzun zamandir takip ediyorum ama malesef bir türlü yazamadim.Kiscaanlatmaya calisicam ben doguma yakin 14gün kala artik hamileligimi kaldiramadigim icin suni sanci yaptirdim 5.9.11 doktorum beni ebeylen gündüz birakip gitti Seminari var diye nöbetci doktor vardi benim sancilarim tüm gün gelmedi ama bütün gün kendimi cok kötü hisetim bunu doktora ebeye sürekli söyledim ama kimse beni citiye almadi.Oglumun 4 ve aksam 7de kalp atislari yavaslandi ebe bunun cok normal oldugunu söyledi ben ve esim diretik sezeryan istiyoruz diye ama iki kere normal Dogum yaptim diye beni engelediler her sey yolunda dediler aksam7de nöbetci Doktor evine gitti Ebe odama gitmemi söyledi bende kendimi iyi hisetmedigimi midemin bulandigini söyledim oda tüm günün stresindendir dedi ve dogum odsindan alt kata normal odaya yoladilar beni.Esime dedimki ben elimi yüzümü yikicam odaya gitmesini rica etim hatirlamiyorum ne oldugunu odaya esimin yanina gitim ve bana yardim etmesini söyledim ondan sonra basladi kabus.Plazenta kopmus ben zehirlenmisim Doktoru Evinden carmislar gelene kadar20dakika sürmüs diyorlar.Beni hemen sezeryana aldilar ben kendimde degildim zehirlendigimicin.Yavrumuz dogdugunda Kalbi atmiyormus ben Doktora soruyorum yavrum neden aglamiyor diye yaniti bilmiyorum Esime dedeim dimi öldü yok dedi ve ben yine bayilmisim kendime geldigimde biraz odada 4Hemsire iki doktor vsrdi esim durumum cok kötüydü kanamam vardi durduramiyorlardi kisacasi ailemlen esimlen vedalastim bana kurtulma sansimin az oldugunu söylemisler ailemlen vedalastim ve ölücemi hisetim.Beni sonrs Üniverste hastanesine kaldirmislar ordada ickanama gecirmisim tekrar beni Amelyata almislar.Iki gün yogun bakimda kaldim yavrumu sordum komadaymis yasama sansi yokmus kaplolari 4gün sonra cemek istediklerini ve cocugumuzun kucagimizda gökyüzüne
Yukarı Aşağı
SELMA YILDIZ
Gönderildi 25/3/2012 14:06 (#25999 - Cevapladığınız Konu : #25998)
Konu: Re: westsendromu sp

Üye

gidecegini söylediler kisacasi oglum dirndi ve yasiyor epilepsi sp.acth terapisi yaptik suan 6bucuk aylik takibi var birz karin üstü yatiginda kafasini kaldiriyor arada bir gülümsemeye basladi ACTH terapi yaptik.Ogluma doktorlar diyor agir hasta olucak konusmucak yürümicek.......terapiye götürüyoruz Voita Bobath yapiyoruz bu konuda tecrübe olan varmi oglumun gelicegi acisindan cok korkuyorum neolur tecrübesi olanlar yazsin mutlaka
Yukarı Aşağı
çiçeek
Gönderildi 27/3/2012 08:58 (#26011 - Cevapladığınız Konu : #25998)

Üye

25
sema yıldız çok geçmiş olsun çok üzüldüm ALLAH yardımcınız olsun. Voita Bobath konusunda da bir bilgim yok maalesef. siz hangi ülkede yaşıyorsunuz.yurt dışında bu tip hastalara daha çok önem veriliyor diye duyuyoruz.Mesela türkiyede devletin verdiği fizik tedavi haftada 2 saat ayda 8 saat ama yurt dışında iki katı diye duydum. inşallah bebeğiniz doktorların söylediği gibi olmaz .yürür konuşur iyileşir daha çok küçük belli olmaz .
tekrar geçmiş olsun.
Yukarı Aşağı
beyaz yelpaze
Gönderildi 2/5/2012 00:40 (#26219 - Cevapladığınız Konu : #25998)

Üye

Merhabalar,
Türkiyede yeni uygulana bir yöntemle birçok sorununuzdan kısa bir sürede ilaçsız terapiye çözümleyebilirsiniz. Beyaz yelpaze Çocuk ve Danışmalık Merkezi yanınızda. Yapılan frekans çalışmalarıyla kısa sürede sonuç vermektedir.
www.beyazyelpaze.com
0505 6721518 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)