Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Engellilerin Fizik Tedavisi ENGELLENİYOR
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Tecrübe PaylaşımıMesaj formatı
 
Meral ADAY YAĞAR
Gönderildi 1/9/2014 17:02 (#26914)
Konu: Engellilerin Fizik Tedavisi ENGELLENİYORÜye

Mesajlar: 49
25
Daha önce West Sendromu hakkında konu açmıştım. Şimdi de değişen sağlık sistemini dikkatinizi çekmek ve bizim bulamadığımız ama belki sizin bulamadığınız çözümü öğrenmek için konu açıyorum. Bir yıldır yalvar yakar fizik tedavi doktorlarından aldığımız raporlar sayesinde özel bir kurumda fizik tedavi görüyor, oğlumun evin içinde yürür hale geldiğine şahit oluyorduk. Ben doktor değilim, Fizyoterapist de değilim. Ama oğlumdaki gelişimi görmek için bunlara gerek yok. Geleyim sadede; düzenli ve profesyonel tedaviye ihtiyacı olan oğlum ve diğer hastalar artık bu özel kurumlarda tedavi olamıyorlar. Sistem böyle diyor (!) Hastaneler bana alternatif de göstermiyor. Gel biz burada tedavinize devam edeceğiz diyen de yok. Ne olacağız, çocuğum 12yaşında yine benim yardımıma ihtiyaç duyarak mı yürüyecek, bu ne kadar sürecek, oğlum ne zaman TC vatandaşı sayılacak? Lütfen okuyan dernek veya şahıslar fikirleriniz ve çözüm önerilerinize ihtiyacımız var. (Ek olarak belirteyim,15/ 08/2014 tarihli raporda oğlum % 100 engelli)
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder


Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)