Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

biz de geldik....
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Tecrübe PaylaşımıMesaj formatı

esber
Gönderildi 2/9/2014 00:26 (#26916)
Konu: biz de geldik....

Yeni Üye

merhabalar. aranıza yeni katılıyorum. bebeğim 10 aylık ve 5.5 aylıkkken west sendromu teşhisi kondu. sabrille başladık synacten iğneyle devam ettik. çok şükür iğnelerle düzelme kaydettik. bebeğim destekli oturuyor henüz emeklemesi yok, sanki 5 aylıkken kaldığı yerden hayatına devam ediyor.aradaki farkı elbet kapatabilir dediler fakat tedavinin istikrarlı gitmesi önemli anladığım kadarıyla. eeg si henüz çekilmedi bakalım neler olacak. sizlerin tecrübelerinden yararlanmak elbette mutlu edecek beni. herkese acil şifalar diliyorum.
Yukarı Aşağı
epb
Gönderildi 4/9/2014 00:31 (#26919 - Cevapladığınız Konu : #26916)
Konu: Re: biz de geldik....

Üye

Merhabalar, bende yeni girdim mesajınızı gördüm cevap vermek istedim. Bende yaşadıklarımı yazmaya çalıştım yardım almak için ama sizin döneminizi atlatmış bulunmaktayım. Bize de eğitimle aradaki farkı kapatabilirsiniz demişti eğitimciler, ama bunun için babadan anneye çok görev düşüyor veya yardım edebilecek yakınlarınız var ise onlara... Uyanık olduğu her anı oyunlarla geçirip algısını canlandırmanız gerekiyor. Emarda umarım beyin hasarı çok değildir. Emeklemiyormuş bebeğiniz bunun için devamlı yüzüstü tutmaya çalışın uyanıkken o şekilde ilgisini çekmeye çalışın bacaklarını o şekilde kullanmayı öğrensin sizin desteğinizle... Şimdilik konuyu uzatmak istemiyorum. Ama takıldığınız konular olursa başımızdan geçtiği için yardımcı olmak isterim.
Yukarı Aşağı
esber
Gönderildi 13/9/2014 22:48 (#26931 - Cevapladığınız Konu : #26916)
Konu: Re: biz de geldik....

Yeni Üye

sevgili epb çok teşekkürler. emarı temiz tahliller ve ms tahlilleri temiz çok şükür...cerrahpaşada hocalara sordum fizik tedaviye geçecekmiyiz diye fakat cevap alamadım henüz. benim bebeğim biraz tombul bu sebeple zor haareket ediyor. görüşmek üzere....
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)