Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Spina Bfida Annesi
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Yaşamın İçindenMesaj formatı
 
sellda
Gönderildi 11/2/2015 18:32 (#26950)
Konu: Spina Bfida Annesi


Yeni Üye

Mesajlar: 1

Arkadaşlar merhaba 6 aylik hamileyiimm 5.ayimda bebegimin spina bfidali dogacagini ogrendim tabii 5.ayima kadar hic tarama testlerini yaptirmak istemedim ne olrsa olsun aldirmayi dusunmycem nasilsa diye. Ama doktora gttgmde omurlarinin kapanmadigini soyledi cok uzuldum korktum agladim aldirmak istedim ama simdi alistim bu duruma ve Allaha biraktim belki bi mucize gonderirde oyle dogmaz yada belki doktorlarin abarttigi kadar sakat felclidogmaz. Hatta belki dogsa da yasanmaz dendi ama tum bunlara ragmen yine o benim bebegm ve dogduktan snra ne gerekiosa yapicaz dedik ve sabretmeye calisiyoruz.

Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder


Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)