Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 7 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Öncelikli Kendinizi Tanimak Ister misiniz?
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : < ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Görüntelediğiniz sayfa 11 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Merhaba Dostlar -> İçimizden Biri...Mesaj formatı

Kurabiye Canavarı
Gönderildi 9/7/2012 13:50 (#3754327 - Cevapladığınız Konu : #3752549)
Konu: Re: Kendinizi Tanimak Ister misiniz?

Üye

25
Bulunduğunuz yer: İstanbul
Çocuk Sayısı: 2

Selam ben Şeyda İst.dayım 2 oğlum var 9 ve 2 yaşında. Özel sektörde çalışıyorum.

Ayrıca eğitim almış olduğum butik pastacılık konusunda özel günler için butik kurabiye, cupcake ve pasta yapıyorum. İhtiyacı olan annelere ve anne adaylarına özel çalışmalarım var isteyene yardımcı olabilirim. Çalışmalarımı ve siparişlerimi görmek için aşağıdaki blog adresime bakabilir ve benimle temasa geçebilirsiniz. Bebekkokusu annelerine özel indirim uyguluyorum. Sevgiler... güzel paylaşımlar...

www.kurabiyecanavariseyda.blogspot.com
Yukarı
BaHar1aNNe
Gönderildi 30/8/2013 14:50 (#3849940 - Cevapladığınız Konu : #714519)

Bulunduğunuz yer: Almanya
Çocuk Sayısı: 1
Merhabalar ben Bahar Almanyada yasiyoruM 25 yasindayiM bir oglum var adi FurkaN 20 ayLik.. Asil MeslegiM Kuaför güzeLLiK sektörü ogLum oldu olaLi calisMiyoruM, KomsulariMin arkadaslariMin saclarini evde yapiyoruM zamaNim yettigince :D 1. cocuguM oldugu icin oglumun üstüne cok fazla titriyoruM, yemeK yemedigi Zaman aceba bunu degilde baska birseymi yemek istiyor diye geciyoruM yine ocagiN basina ve yemeK yapiyoruM.. 2. cocuk düsünüyoruM Allah nasip ederse.. BakaliM herseyin Hayirlisi. BütüN annelere selaMM olsuN Mucuxxx
Yukarı
arsen_poyraz
Gönderildi 28/10/2013 09:36 (#3854479 - Cevapladığınız Konu : #714519)

Yeni Üye

mrb ben yagmur ev hanımıyım 14 aylık bır oğlum var izmirliyim.. tüm annelere merhaba diyorum... en büyük mutluluğum bebeğim için birşeyler yapabilmek onun sağlığı her anne için olduğu gibi benim içinde çok öenmli herşeyin onun için en uygun sağlıklı olması için uğraşıyorum belkide fazla titiz bir anneyim ama böyleyim... mesela çok memnun kaldığım birşeyi tavsiye etmek istiyorum oğlumun beşiğini bebekonfordan aldım gerçekten çok sağlam ve sağlıklı hemde çok hoş modelleri var hamile anne adayları ve sevgili anneler sizde bir kere bakın gerçekten memnun kalacaksınız. bebekonfor.com sitesinden inceleyebilirsnz
Yukarı
BALIM..
Gönderildi 9/4/2016 12:49 (#3870581 - Cevapladığınız Konu : #714519)

Onur Üyesi

200010005001001001001002525
Bulunduğunuz yer: istanbul/ümraniye
Çocuk Sayısı: 2
Hey gidi bebek kokusu heyy. Ne guzel paylasimlarimiz olmustu burda
Yukarı
nuraysahin
Gönderildi 21/4/2016 08:59 (#3870583 - Cevapladığınız Konu : #3870581)

Faal Üye

100100100252525
Bulunduğunuz yer: Sakarya

BALIM.. - 9/4/2016 12:49 Hey gidi bebek kokusu heyy. Ne guzel paylasimlarimiz olmustu burda

evet ben de arada bebekkokusunu mutlaka ziyaret ediyoorum, ne güzeldi

Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : < ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Görüntelediğiniz sayfa 11 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)