Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 8 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Öncelikli Fark Yaratabilmek / Olumlu Düşünceye Katılın
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : < ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Görüntelediğiniz sayfa 14 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Nasıl BaşarırızMesaj formatı

TUGCE IZMIR
Gönderildi 31/3/2011 10:17 (#3585803 - Cevapladığınız Konu : #51925)
Konu: Re: Fark Yaratabilmek / Olumlu Düşünceye Katılın

Asil Üye

10025

Çocuk Sayısı: 1
olumlu dusunce ruhunuza hayran kaldim
Yukarı
TUGCE IZMIR
Gönderildi 31/3/2011 10:19 (#3585806 - Cevapladığınız Konu : #51925)
Konu: RE: Fark Yaratabilmek / Olumlu Düşünceye Katılın

Asil Üye

10025

keske hep iyimser bakis acimiz olsa.
Yukarı
TUGCE IZMIR
Gönderildi 31/3/2011 10:23 (#3585812 - Cevapladığınız Konu : #51925)

Asil Üye

10025

Yukarı
TUGCE IZMIR
Gönderildi 31/3/2011 10:28 (#3585818 - Cevapladığınız Konu : #51925)

Asil Üye

10025

saglikli mutlu bebekler icin bizde saglikli mutlu insanlar olmaliyiz
Yukarı
Handan Kamphuis
Gönderildi 31/3/2011 17:22 (#3586384 - Cevapladığınız Konu : #51925)

Onur Üyesi

5000500010001001001002525
Bulunduğunuz yer: Calgary, Alberta, Kanada
Çocuk Sayısı: 6

Bu yaziyi yazali yillar olmus ama tesadufen gorunce guncellestirmekde fayda buldum.

Konu degismiyor cunku... Zaman zaman he;pimiz bikkiniz, bitkiniz ancak umut ve kendimizden vazgecmemek hepimizin farzi olmak zorunda.

BAMBU

Adamin birinin canina TAK etmis bir gun. Evlilik, cocuklari, isi, aileler, gecim derdi, hastaliklar, elalemin derdi...

PES ediyorum demis artik, yaratana isyanla...

Hikaye bu ya Yaratan duymus sesini ve gelmis yardima;

Bak etrafina ne goruyorsun? diye sormus.

Adam batakliktaymis ve bakmis etrafa gorebildigi alabildigince Egrelti otu ve tek tuk fiskirmis Bambu. Gordugunu soylemis Yaratana...

"Biliyor musun ayni zamanda ektim tohumlarini... Egrelti otlari hic beklememe gerek kalmadan fiskirdilar... Ustelik renkleri de alabildigince yesildi. Her gece yil cepecevre sayarken bambu'dan TIK cikmadi... Yine de vazgecmedim bekledim. Bir sene, iki sene, uc sene... Hic bir kimildama koydu ama umudu yitirmeden, vazgecmeden cikacagina inancla bekledim. Bes sene sonra baslarini gosterdiler. Simdi bak boylarina! 30 metreye ulasanlar var aralarinda".Bunca zamani bunca uzamayi destekleyebilecek kok yapisini edinmekle gecirdiler. Bos durmuyorlardi...

Iste sen de aslinda Bambu'dan faksizsin. Bunca zaman yasadigin ic catismalari, dIs ugraslar, bosa gitmis gibi gorunen emekler aslinda koklerini saglamlastirmak icindi. Kullarima altindan kalkamayacaklari hedefi vermem ben. Kendinden umudunu kesme, zira ben senden asla vazgecmem. Baskalari gibi olman icin yaratmadim seni, kimseyle kiyaslama kendini... Bambu'nun da Egrelti otu'nun da yapilarini ve hedeflerini farkli yaptim, seninkiler de baskalarindan farkli. Buyume zamanin gelecek, kendinden vazgecme"...

"Ne kadar buyuyebilecegim?" diye merakla sormus adam."Buyumek istedigin kadar..." diye gelmis cevabi.

Mutluluk size tat getirir,

Acilar insan tutar sizi,

Yenilgiler alcak gonullu olmayi getirir,

Basarilar parlamaya umudu, hevesi,

Ancak bir tek kendiniz yurutursunuz kendinizi, her turlu hale ragmen... Kendinizden vazgecmeden.

Handan Alp/Kamphuis

Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : < ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Görüntelediğiniz sayfa 14 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)