Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 34 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

izmirdeki özel okulları tartışıp paylasalımmı ???
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 19 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Tecrübe Havuzu -> Çocuk EğitimiMesaj formatı

neskar
Gönderildi 3/6/2009 14:17 (#3052119 - Cevapladığınız Konu : #2161707)
Konu: Re: izmirdeki özel okulları tartışıp paylasalımmı ???

Üye

Çocuk Sayısı: 1
sevgili civcivim Nisan ayı sonundaki görüşmeme göre; amerikan (SEV) kolejinin 9 mayısta kuraları çekilecekti. kuradan sonra girebilmek biraz zor sanırım. yine de görüşmekte fayda var tabi.
Yukarı
sarp&mira
Gönderildi 3/6/2009 22:51 (#3052994 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Onur Üyesi

50005000
Bulunduğunuz yer: İZMİR/MAVİŞEHİR
Çocuk Sayısı: 2
bizde nurdan hanımla görüştük 2.dil fransızcayı sectik sarp ve defne beraber okuyacaklar demek ne kadar güzel umarım karsılasırız ..
Yukarı
Tılsımcım
Gönderildi 5/6/2009 00:51 (#3055097 - Cevapladığınız Konu : #3052017)

Faal Üye

100100252525
Bulunduğunuz yer: pembe düşler
civcivim2003 - 3/6/2009 13:55

uygarcık seninde mi iki çocuğun vardı canım ya ben okumadım burada ben sarp&mira için yazmıştım ama yazdıklarım senin içinde geçerli tabii ki.hayırlısıyla sağlıkla büyüsünler inşallah.
okul konusunda açıklık getirmişsin çok teşekkür ederim.başta üzülmüştüm yazını okuduğumda.herkes farklı düşünüyor malesef bu yüzden bu tür eleştirilerinde olması normal.evet senin dediğin gibi doymuşluk var biraz okulda.arkadaşa kesin kayıt formunu verdiler eksik belgeleri tamamla dediler kız halletti hepsini okulu aradık birlikte yer yok kontenjan açığı olursa haber veririrz dediler.insan ister istemez üzülüyor bu durumda.biz ne hayallerle ne duygularla kayıt yaptırmak istiyoruz durum böyle oluncada üzücü oluyor.b.b lulara ayrıcalık yapılıyor tabii ki onlar okulu tanıma fırsatı buluyorlardır.neyse artık onlarda tercihlerini piri reisten yana kullanmaya verdiler.hayırlısı olsun hepimiz için.bende bi amerikan kolejini gezmeyi düşünüyorum daha vakit var nasılsa.
banada bi cesaret verinde ikinci için olsun artık benimde :)))en azından biraz daha soğukkanlı olurum herhalde.

Canım 2haftadır gazetede ilanları çıkıyor ''kayıtlarımız dolmuştur,ilginize teşekkürler''diye

Tevekkeli 'biz sizi ararız'demiyor işte bunlar,böyle pat doluveriyor..sonra da sen gel sen git diye insan seçmeler..ahhh ahh
Yukarı
oykum
Gönderildi 5/6/2009 13:37 (#3056236 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Onur Üyesi

20005002525
Bulunduğunuz yer: artık izmirdeyizzzzzzz:)))
aysencim,kayıtlar doldu evet.valla bizde korkmuştuk,acaba sorun olur mu diye diye ama şükür takevli olduk ben mart ayında gidip form doldurmuştum.yalnız henüz okulu gezemedik.tamer bey çok yakın davrandı,samimi sempatik biri.ama okulu gezdirmeyi teklif etmedi, bizde soramadık çok meşgul olduğu için.yalnız web sitesinde, takevin yaz okulu açtığını okudum.temmmuz için düşünüyorum.sen verecek misin? hiç bu konuda görüşme yaptın mı?
Yukarı
Tılsımcım
Gönderildi 5/6/2009 14:20 (#3056409 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Faal Üye

100100252525
Bulunduğunuz yer: pembe düşler
canım ben yaz okuluna vermiycem çünkü ufaklık haziran sonuna kadar beyaz balon da olacak..

büyük de 14 ünde kapanınca annemle didim-altınkum a gitmek istiyor(annem orada şimdi) ,annem zaten ikisine aynı anda bakamıyor, biz mecburen birbirinden ayrı gönderiyoruz..

ama gönderecekler var sanırım ufaklıgın sınıfından temmuz da başlayana gidecekler..

yaz okulu bizde bu sene 2.kez açılıyor,çok yeni bir uygulama o nedenle nasıldır hiç bilmiyorum ama iyi olacagını düşünüyorum

bana yazı geldi ama ayrıntılı okumadım eğer takev lisesinin yüzme havuzuysa orası kapalı havuz biliyorsun,yani yazın kapalı da yüzmek çocuğunun hoşuna gider mi?Sen değerlendir gene de ama bu sene okula başlıycak çocuklardan da gelenler varsa o zaman gönder hem çevre edinmiş olur,mantıklı yani..

hayırlısı ayrıntıları yaz canım öpüyorum çok çok..

sevgiler..

not:canım o kadar yoğun oluyorlar ki çok zaman biz bile görüşemiyoruz..ondan gezdirmemiştir.okul çok temizdir için rahat olsun,müzik odaları ve cimnastik odaları en altta,kapalı spor salonu giriş katında,1ler ve 2ler birinci katta,2ve 3ler ikinci katta öylece düzenlenmiş,ek binada da çeşitli salonlar var(einstein mesela robotik çalışmarının yapıldıgı salon,sonra bilgisayarlı matemetik yaptıkları bir oda var adını unuttum orada da i.netten çocuklara mat.çözüdürüp çeşitli yarışmalar için hızlı matematikçileri belirliyorlar)

var işte birsürü oda..ben de sadece bu kadarını biliyorum..

Düzenleyen uygarcık 5/6/2009 14:27
Yukarı
oykum
Gönderildi 8/6/2009 09:27 (#3059463 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Onur Üyesi

20005002525
Bulunduğunuz yer: artık izmirdeyizzzzzzz:)))
çok teşekkürler canım..artık sen benim takev danışmanım oldunn seneye inşallah aynı okuldayız,bol bol görüşmek isterim.sıkça giremiyorum foruma.bu sıralar ufaklığın hastalıklarıyla uğraşıyoruz:( takevi de arayamadım birtürlü yaz okuluyla ilgili.bende okullar kapanır kapanmaz düşünmüyorum zaten. ya temmuz ya ağustos diyordum.uluç ta çoğu zaman anneannesiyle beraber.aynen bizim anneannemizde ikisiyle beraber zorlanıyor,bizde beraber veremiyoruz.annem bana çok yakın oturuyor.uluç çok iyi vakit geçiriyor.tüm gün havuzdalar zaten:) kapalı havuzsa,dediğin doğru,hoşlanmayabilir.ama ben biraz takım oyunlarına yönelsin diye düşünmüştüm yaz okulunda. basketbol olabilir mesela.okul başlayana kadar, biraz özgüveni kuvvetlendirmemiz gerekiyor uluçta.tabiki fizik kondisyonda önemli bunun yanında..anlayacağın, benim oğluşum biraz narin ve çekingen bir çocuk:( aktif çocukların yanında çok pasifleşiyor..sporun faydalı olacağını düşünüyorum.inşallah
Yukarı
civcivim2003
Gönderildi 14/6/2009 11:58 (#3070909 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Üye

merhaba arkadaşlar sizlere sormak istediğim birkaç bişey var.piri reis hakkında.fiziki koşulların yetersiz olduğunu söylemişsiniz,bu sene yapılanma olacakmış diye belirtmişsiniz müdürü değişmiş okulun.bu okulda takevin beyaz balonu niteliğinde mi merak ettim sonuçta bir ticarethane.eğitimin karşıyakadakinde daha iyi olduğundan bahsetmişsiniz bunu açıklayıcı bir dille anlatırsanız sevinirim.kısacası piri reis hakkında tam bir bilgiye sahip olmak istiyorum yarın görmeye gidicem bende.kararımızı vermiştik ama aceleye getirmekte istemiyorum.en azından 2.sınıfta belki geçiş yaparız.
bu okul kaç senelik bir okul bilginiz varmı?birde ailede fransızca bilen yok bu sıkıntı olurmu acaba.çok soru sordum sanırım ama endişe işte önüne geçilmiyor.sizler bayağıdır araştırıyorsunuz gözlemlerinize güvendiğim için sordum.şimdiden teşekkürler.
Yukarı
sarp&mira
Gönderildi 14/6/2009 12:08 (#3070918 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Onur Üyesi

50005000
OGLUMUN PİRİREİSTE OKUMASINI ÇOK İSTEMİŞTİM AMA ARTIK HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM BİLE KARSIYAKADAKİ OKULUNU GÖRDÜM ÖGRENCİLER ÇOK SERBEST HİÇ BİR GÖREVLİ GÖREMEDİM OKULDA FRANSIZ KÜLTÜRÜNE ÇOK ÖNEM VERİLİYOR İLK ÖNCELİK FRANSIZCA VE FRANSIZ KÜLTÜRÜ ÖGRETMENLERE MADAM DİYE HİTAP EDİLİYOR DENİLİYORDU BEN 1 TANE ÖGRETMEN GÖRDÜM OKULDA BULUNDUGUM 1 SAAT İÇİNDE EVET MADAM DİYE HİTAP EDİLİYOR ...AYRICA AKTİVİTE SIFIR BİR OKUL OKUL BİNASIDA ÇOK ÇİRKİN SADECE UFAK BİR SPOR SALONU VAR HİÇ BİR ÖZELLİGİ OLMAYAN BİR OKUL ...ÇAKABEY KOLEJİNE VERDİGİM İÇİN SEVİNDİM OGLUSUMU KAMPÜSÜ OKULUN CİDDİYETİ ÇOK GÜZEL EN ÖNEMLİSİ TÜRK KÜLTÜRÜYLE BÜYÜMESİ DAHA GÜZEL .......
Yukarı
sarp&mira
Gönderildi 14/6/2009 12:10 (#3070920 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Onur Üyesi

50005000
CİVCİVİM ÖZÜR DİLERİM İSMİNİ BİLEMEDİGİM İÇİN NİCKİNLE HİTAP EDİYORUM ...SEN NEREDE OTURUYORSUN
Yukarı
civcivim2003
Gönderildi 15/6/2009 12:48 (#3071954 - Cevapladığınız Konu : #2161707)

Üye

ben teleferikte oturuyorum.sanırım sizde karşıyakada oturuyordunuz galiba.ben okulun öyle olduğunu duymamıştım madam diye hitap edilsin öğretmenlere ne bileyim benim görüşlerime aykırı açıkçası.biz hanımefendi yada bayan diye hitap ederiz kendimizi bildik bileli öğretmenlerimizede hocam(her ne kadar öğretmenlerimiz hoca camide olur deselerde:))evet genellikle eğitim görevlilerindende çocuğunuz Türk kültürüyle yetişsin cümlesini çok fazla duyuyorum.bu okul mevzusu sanıldığı kadar kolay değilmiş onu anladım ben.sorumu cevapsız bırakmadığın için ayrıca teşekkür ederim.
bu arada okullar tatil oluyor bizim sene sonu gösterimiz var çarşamba günü.çocukları alıp bir yerlerde görüşsek tanışsak ne güzel olurdu sizlerde isterseniz tabii ki.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 19 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)