Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 12 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

zayiflamak isteyen ama bi turlu baslayamayanlar hep beraber baslayalim
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : < ... 349 350 351 352 353 354 355 >
Görüntelediğiniz sayfa 355 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Sağlıklı Yaşayalım - GüzelleşelimMesaj formatı

halesevde
Gönderildi 10/7/2015 10:10 (#3870392 - Cevapladığınız Konu : #3360316)
Konu: Re: zayiflamak isteyen ama bi turlu baslayamayanlar hep beraber baslayalim

Onur Üyesi

20001000
Bulunduğunuz yer: istanbul
Çocuk Sayısı: 2
Hayırlı sabahlar, sağol denizciğim

Hedefime ulaşamadım ama kilomu koruyorum, 59 lardayım, bu sefer koruyabileceğim inşallah

Şu tatili de bir atlatabilsem süper olacak

Ramazanda hafta içi her sabah 8 de yürüyüşe gidiyorum, 1 saat yürüyüp geliyorum, kendimi daha zinde hissediyorum

İftarı hafif yapıyorum, sahurda bazen azcık meyve, çoğunda 5 hurma ile bir kase yoğurt yedim, bol bol su içtim

Hiç açlık hissetmiyorum, gayet iyi geçiyor, Rabbim hayırlısıyla bayrama ulaştırsın inşallah...
Yukarı
halesevde
Gönderildi 10/7/2015 10:11 (#3870393 - Cevapladığınız Konu : #3360316)
Konu: Re: zayiflamak isteyen ama bi turlu baslayamayanlar hep beraber baslayalim

Onur Üyesi

20001000
<p>Hayırlı sabahlar, sağol denizciğim Hedefime ulaşamadım ama kilomu koruyorum, 59 lardayım, bu sefer koruyabileceğim inşallah Şu tatili de bir atlatabilsem süper olacak Ramazanda hafta içi her sabah 8 de yürüyüşe gidiyorum, 1 saat yürüyüp geliyorum, kendimi daha zinde hissediyorum İftarı hafif yapıyorum, sahurda bazen azcık meyve, çoğunda 5 hurma ile bir kase yoğurt yedim, bol bol su içtim Hiç açlık hissetmiyorum, gayet iyi geçiyor, Rabbim hayırlısıyla bayrama ulaştırsın inşallah...</p>
Yukarı
halesevde
Gönderildi 10/2/2016 10:03 (#3870503 - Cevapladığınız Konu : #3870393)

Onur Üyesi

20001000
Bayağıdır uğramamışım, benden başka da uğrayan yok zaten

Tatilim çok harika geçmedi yeme içme açısından, 3 hafta da özellikle tatlı ağırlıklı yedim ve 5 kilo alarak döndüm maalesef, niye akıllanmıyorum ben anlamadım, gelince fitnesse yazıldım ve büyük kısmını verdim, azı kaldı, bu ara evde callanetics yapıyorum, fitnessden bıktım galiba, evde yapmak cazip geldi, git gel çok vakit kaybediyordum, bir müddet de evde yapayım, 60 küsürlerdeyim, bu sefer 58 i göreceğim inşallah, hatta 57 yi de görebilirim belki...
Yukarı
halesevde
Gönderildi 27/4/2016 20:35 (#3870589 - Cevapladığınız Konu : #3870503)

Onur Üyesi

20001000
Benden başka yazan yok ama merak edenler varsa diye arada uğrayıp yazıyorum

Tekrar 58 lerdeyim çok şükür, küsürleri atıp korumaya çalışacağım, en son diyetisyene gittiğimde yağ oranımı düşürecek liste vermişti onu uyguluyorum, hem doyuyorum, hem de kilomu koruyorum, hatta az az veriyorum da

Bir yandan callaneticse devam ediyorum, güzel inceldim, tatil yaklaşıyor bir yandan, bu sene tatilde daha dikkatli olacağım inşallah

En son yaptırdığım kan tahlilinde değerlerim iyi çıktı, her şey yolunda inşallah, yağ oranım %28 den %25 e düşerse süper olacak

Artık sağlıklı beslenmeyi alışkanlık ettim, kaçamaklarım çok ender oluyor, o da tadımlık, az yediğimde bırakabiliyorum, bundan sonra en önemlisi koruyabilmek tabii, onu da başarırım inşallah...
Yukarı
DenizTendik
Gönderildi 19/8/2016 20:54 (#3870660 - Cevapladığınız Konu : #3870589)

Üye

Çocuk Sayısı: 1
Tebrikler ! Senin adına çok sevindim..
Yukarı
nuraysahin
Gönderildi 27/9/2016 11:02 (#3870668 - Cevapladığınız Konu : #3360316)

Faal Üye

100100100252525
Bulunduğunuz yer: Sakarya
Çocuk Sayısı: 1
tebrikler, ben de 60 da kaldım doğumdan sonra, daha fazla almayım da böyle olsun diyorum
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : < ... 349 350 351 352 353 354 355 >
Görüntelediğiniz sayfa 355 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)