Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 5 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Tecrübe Havuzu -> Çocuk EğitimiMesaj formatı

TULAYKEMAL
Gönderildi 10/5/2011 10:14 (#3612920 - Cevapladığınız Konu : #3381634)
Konu: Re: İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI

Onur Üyesi

5000100010025
Bulunduğunuz yer: İzmirimin sahili ve martıların arasında...
Çocuk Sayısı: 2
Bende çok araştırdım, muhiti değiştiremeyeceğim için(oğluma kayınvalidem bakıyır hala) , muhite biraz daha yakın , muhitteki okullara nazaran , daha düzgün bir okulun hemen alt sokağına taşındım, (ama önce çook araştırmalar yaptım) hayatımda attığım en iyi adımlardan biri....
Okul mevcudu 475 kişi ve 2şer sınıftan oluşuyor Öğretmenizimizde çok iyi bir eğitimci, oğlum koşa koşa okula gidiyor, en zor problemleri bile çözebiliyor, her gün bir ödülle geliyor.... Demek istediğim, eğitimcininde rolü büyük, okul ile beraber öğretmeni de araştırırsan çok iyi olur Başarılar...
Yukarı
dkavrayan
Gönderildi 10/5/2011 14:15 (#3613279 - Cevapladığınız Konu : #3612920)

Üye

Çocuk Sayısı: 1
Hangi okula verdiniz? Bende zaten öğretmen araştırmaya çalışyorum. Gaziemirde Nevval salih işgören ilköğretim okulu tutuyor adresimizi. Ama öğretmenleri ile ilgili bilgi alamadım:(((((
Yukarı
TULAYKEMAL
Gönderildi 10/5/2011 18:13 (#3613561 - Cevapladığınız Konu : #3532456)

Onur Üyesi

5000100010025
Bulunduğunuz yer: İzmirimin sahili ve martıların arasında...
Çocuk Sayısı: 2
Nuri Öz iLköğreitm Okulu... Toros ta yani buca Yıkıkkemerin alttarafı Gültepenin üstü , bilmeyenler anca bu şekilde hatırlayabiliyor dedim ya çok memnunum, mutlaka öğretmenlerini araştırın... kolay gelsin.
Yukarı
hande1
Gönderildi 28/6/2011 13:43 (#3633741 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Asil Üye

100252525

öğretmen leri nasıl araştırıyorsunuz?

Benim oğlum seneye ana sınıfına gidecek ama şimdiden arş,aştırmak lazım herhalde.Ama nereden başlayacağımı bilemiyorum.

Öğetmeni araştırırken velilere mi soruyorsunuz.
Yukarı
saphiraaaa
Gönderildi 5/3/2014 15:58 (#3861757 - Cevapladığınız Konu : #3381634)
Konu: Re: İZMİR DEVLET İLK OKULLARI

Üye

25
Bulunduğunuz yer: İzmir/Küçükyalı
Merhaba
Bu yazışma yapılalı uzun zaman olmuş tabi ama belki ben yeniden güncellemiş olurum diye düşündüm..
Benim de Eylül ayında ilkokul 1. sınıfa başlayacak 1 kızım var ancak okula karar veremedim bir türlü.Bir de asıl öğretmenin önemli olduğu düşüncesindeyim..
Yalnız doğma büyüme güzelyalılıyım.Müdafaa-i Hukuk ilkokulunda okudum.Hatta tüm arkadaşlarım ve sülalem orda okudu desem yalan olmaz.Güzelyalının göbeğinde gayet güzel bir okul ancak sınıf mevcutları ne durumda bilmiyorum.Bir anaokulu öğretmeni arkadaşımdan duyduğum kadarıyla şu anda 4. sınıfları yani son sınıfları okutan bir hanım varmış.Çok methediliyormuş.Yeni eğitim-öğretim döneminde,Eylülde,1. sınıfları okutucak bu durumda.Şimdilik öğretmen önerisi olarak sadece o var bildiğim.
Hakimiyet-i Milliye eskiden beri çok güzel bir okuldur ama oranın geçirdiği soruşturmanın haddi hesabı yok.Daha birkaç gün önce bir veliden 1500 TL kayıt ücreti istediklerini duydum.Adresleri tutmuyormuş,o yüzden bağış istemişler.Okulun kalabalıklığı ve genelde koleje gönderemeyip,kolejin bir alt seviyesinde okul arayan velilerin gönderdiği bir okul.Dolayısıyla sık sık bağış veya başla şeyler adı altında paralar toplanıyormuş.Bir 5 TL topladıkları yetiyor olsa bile 10 TL topluyorlarmış (atıyorum rakamı şu an)...
Güzelyalı ilköğretim zaten artık ortaokul oldu.Ben Ortaokulu orada okumuştum.Gayet güzel bir okul ancak o dönemde yine hakimiyet için (ortaokuldu o zaman) daha iyi daha başarılı deniyordu.
Müdafaa mı yoksa herşeye rağmen daha mı iyidir diye düşündüğüm hakimiyet mi çok kararsızım.Okula karar verdiğim zaman evimi de taşıyacağım,adres problemi yaşamamak adına
Bu arada başka ilkokul önerileri ve öğretmen önerileri gelirse,fikir edinmeyi çok isterim.umarım birileri özellikle şu anda çocuğu 4. sınıfta okuyan veliler bu yazışmaları görürler ve yazarlar
Yukarı
özdn
Gönderildi 19/3/2014 15:27 (#3862995 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Onur Üyesi

500010002525

Merhaba
Benim oğlum bi sonraki sene ilkokula başlıyacak.Bende devlet okulumu,özelmi diye kararsızım.Gaziemirde oturuyorum.Arkadaşlardan duyduğum kadarıyla sabiha gökçen çok revaçta.Sınıf mevcudu azmış çünkü.Yahya kemali pek düşünmem çok kalabalık.Hakkınızda hayırlısı olsun
Yukarı
venüsvenüs
Gönderildi 28/8/2014 22:00 (#3867739 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Yeni Üye

Arkadaşlar, yok mu tavsiyesi olanlar?? Özellikle Karşıyaka'da okullardan ve öğretmenlerden bahsederek yok mu?????
Yukarı
burcum_35
Gönderildi 8/9/2014 18:17 (#3867901 - Cevapladığınız Konu : #3612920)

Kıdemli Üye

500100252525

merhaba 2009 temmuz doğumlu kızım var özel kreş gitti şimdide özel bir anaokula gidiyor karşıyaka mavişehir evka 2 de devlet okulu aramaya başladım seneye başlayacak ama şimdiden araştırmak lazım oturduğum yer sasalı köy de 1 tane devlet okulu var oraya göndermem adres tutmayacak uzağımdaki okullara da kafam karmakarışık şuan müstakil evde oturuyoruz gerekirse kızım için ev değiştiricez yardımcı olmanızı bekliyorum mavişehir ilköğretim okulu için iyi diyorlar geçen bir öğretmenle konuştum mavişehir ilköğretim para tuzağı olmuş veliler sürekli ellerinde hediyelerle gidiyormuş öğretmenler etütlerle anlaşıp sana şu kadar öğrenci kaydettiririm diyormuş ilkokul 1.ci sınıftaki çocuğun etüt e gitmesi bence saçma ailelere baskı yapıyorlarmış emlak bankası ilköğretim okulu var evka 2 de varmış bir okul yardımlarınızı bekliyorum.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)