Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 8 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

sebepsiz aşırı sıkıntı ve bıkkınlık
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Nasıl BaşarırızMesaj formatı

cemresu21
Gönderildi 12/2/2011 00:41 (#3544803 - Cevapladığınız Konu : #3542799)
Konu: Re: sebepsiz aşırı sıkıntı ve bıkkınlık

Uzman Üye

1000500100100100
Bulunduğunuz yer: ANKARA
Çocuk Sayısı: 2
Elizya yorumun için çok tşk. ederim. Psikolojik olarak dr. gitmeyi düşündüm ama inanın onada fırsat olmadı çocukları kime bırakayım annemden yardım istedim o dönem bi türlü denk olmadı çocuklara bakacak bende bahsettiğiniz gibi kendi kendimin dr. olucam bu kesin ama bunun içinde biraz kendimi iteklemem lazım şimdilik pasiflora ile kendimi avutup alemlere atıcam
Tekrar tşk. ederim ve dilerim en kısa zamanda istediğin herşey düzene girer ve sende güzel bir çocuk sahibi olursun belki birgün burada çocukları çekiştiririz

Burçinplt sizede yorum için tşk ederim bahsettiğim gibi gayret edicem bişiler uydurcam kendime göre

Nazefe dilerim senin için yararlı bişiler bulursun. Forum açtığın içinde tşk.
Yukarı
elizya
Gönderildi 13/2/2011 19:00 (#3545709 - Cevapladığınız Konu : #3542799)

Üye

25

bende iyi dileklerin için çok teşekkür ederim cemresu,ufaklıkların ikiside çok tatlı maşallah ALLAH BAĞIŞLASIN inşallah bende en kısa zamanda anne olarak katılırım aranıza.
Yukarı
selda-inci
Gönderildi 15/3/2011 20:10 (#3572228 - Cevapladığınız Konu : #3542799)

Üye

2525
Bulunduğunuz yer: Ankara
Çocuk Sayısı: 2
Selam. sanki benden bahsediyorsunuz.Sınırlarımı zorluyorum artık,sağlığım bile bozulmaya başladı.ama ayaktadurmak güçlü olmak zorundayım.Çünkü ergenlik çağında bir oğlum ve tedavi gören 3 yaşında bir prensesim var.Allah yardımcımız olsun.
Yukarı
sumeni
Gönderildi 16/3/2011 22:06 (#3573021 - Cevapladığınız Konu : #3542799)

Faal Üye

10010010025

AMİNN
Yukarı
whiteX
Gönderildi 20/4/2011 13:00 (#3601752 - Cevapladığınız Konu : #3542799)

Üye

Allah kolaylık versin hastalığınız çok ileri derecede değilse psikiyatri önermiyorum kendi kendinize aşabileceğiniz sorunlarsa tabi...

Düzenleyen whiteX 20/4/2011 13:01
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 2 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)