Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 17 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

katı meyve sıkacağıyla ilgili bir sorum varrr??
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Yemek Kokusu -> Çocuklar için Yemek ve MenülerMesaj formatı

annebebe
Gönderildi 27/3/2011 16:58 (#3582568)
Konu: katı meyve sıkacağıyla ilgili bir sorum varrr??

Asil Üye

10025

Çocuk Sayısı: 1
katı gıdalara yeni geçen bebekler için cam rende kullanın diyorlar katı meyve sıacağı kullanna anneler bu konuda bi sıkıntı yaşadımı acaba..
Yukarı
snberkay
Gönderildi 28/3/2011 00:24 (#3582818 - Cevapladığınız Konu : #3582568)
Konu: Re: katı meyve sıkacağıyla ilgili bir sorum varrr??

Onur Üyesi

500050005000500020001000500100100100
Bulunduğunuz yer: Uşak
Çocuk Sayısı: 2
cam rende kullanan ve 7 aylık bir bebeği olan anne olarak cevapları bende merakla bekliyorum
Yukarı
Ecrinnur
Gönderildi 27/5/2011 00:28 (#3620770 - Cevapladığınız Konu : #3582568)

Kıdemli Üye

50025

ben 1 yaşına kadar cam rende kullandım, 2 yaşına kadarda püre yapıp veriyordum meyve sıkacağını 3 yaşında kullanmaya başladım halada kullanıyorum

küçük bebeklerde cam rende kullanılmasının sebebi vitaminler kaybolmasın diyedir, meyve sıkacaklarında çelik rende var ve malesef vitamin kaybı oluyor

cam rende kullanımı zor ama çok daha sağlıklı , bence yapabildiğiniz kadar cam rende kullanın
Yukarı
mugen
Gönderildi 12/7/2011 15:32 (#3639393 - Cevapladığınız Konu : #3582568)

Uzman Üye

1000100100100
Bulunduğunuz yer: Kayseri
Bende 1 yaşına kadar cam rende kullandım. 1 yaşından sonra da ya püre ya da direk kendini verdim meyvenin katı meyve sıkacağını pek kullanmıyorum açıkcası. Katı meyve sıkacağı cam rendeden daha kullanışsız emin ol. Ben 2 meyve için onu çıkamıyorum açıkcası zoruma gidiyor Bide yazlık meyvelerden konsantre yapıp kışın onun suyunu içiriyorum.
Yukarı
nkaraturk
Gönderildi 20/7/2011 09:14 (#3641618 - Cevapladığınız Konu : #3582568)

Onur Üyesi

20001000100

Katı meyva sıkacağı meyva suyu hazırlamak için idealdir. Katı gıdalara yeni başlayan bebeğinize ise meyvaları posalarıyla vitamin değerlerini kaybetmeden tükettirmenizde fayda var. bu konuda da cam rende idealdir. Ben oğlum 1,5 yaşına gelene kadar cam rende kullandım. Sonra da meyvaları doğrudan yedirmeye başladım. Katı meyva sıkacağını sadece kışın günde 2 defa meyva suyunu hazırlamak için kullanıyorum.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)