Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 16 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

MİS KOKULUM SEN GİDELİ İÇİM HER GÜN DAHA ÇOK ACIYOR...
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Cevapla PaylasYeni mesaj    Seni Unutmadım -> Meleklerimize Bir KöşeMesaj formatı

MİS KOKULUM
Gönderildi 31/7/2011 12:49 (#3645006)
Konu: MİS KOKULUM SEN GİDELİ İÇİM HER GÜN DAHA ÇOK ACIYOR...
Alıntı Hızlı Cevap

Üye

2525
Bulunduğunuz yer: TRABZON
YARALAR ZAMAN GEÇTİKÇE KABUK BAĞLAMIYOR BEN BUNU ANLADIM.DAHA DA ÇOK KANIYOR.ZAMAN DERDİNE İLAÇ OLMUYOR,DAHA ÇOK CANI ACIYOR İNSANIN;ÇÜNKİ ZAMAN SENİ BANA GETİRMİYOR OĞLUM...
Yukarı
BURCU&UTKU
Gönderildi 2/8/2011 09:13 (#3645447 - Cevapladığınız Konu : #3645006)
Konu: Re: MİS KOKULUM SEN GİDELİ İÇİM HER GÜN DAHA ÇOK ACIYOR...
Alıntı Hızlı Cevap

Onur Üyesi

50005000500
Bulunduğunuz yer: Kırşehir
Çocuk Sayısı: 2
Allah sabırlar versin.
Yukarı
sefam
Gönderildi 17/8/2011 02:33 (#3652029 - Cevapladığınız Konu : #3645006)
Konu: RE: MİS KOKULUM SEN GİDELİ İÇİM HER GÜN DAHA ÇOK ACIYOR...
Alıntı Hızlı Cevap

Üye

Çocuk Sayısı: 3
konuya nasıl giricemi bilmiyorum ama dilimden aynı dökülenleri yazıyorum ben sizleri okuyunca hepinize imrendim şu an gözümdeki yaşlara hakim olamıyorum yazdıklarımı göremiyom ama şunu bilinki ben masum bir öpücükle 10 aylıkken maf olmuş bir meleğin annnesiyim onu her gördüğünde defalarca ölüyorum bittim artık hem ben hem o yaşıyan ölüden farkı yok onun her yüzüne baktığımda allahım canını acıtmadan onuda yanına al diyorum onu böyle görmeye dayana mıyorum hep anılarla yaşıyorum iki abisi var onlara bile annelik yapamıyorum ne olur beni kınamayın bebeğinizin bu halde oldunu 5 dakka düşünün sonra cevap yazın allahtan ümit kesilmez diye bilirsiniz ama görünen köy kılavuz istemez doktorların hic umudu yok zaten ömrünün sonuna kadar benim yatağımda uyuyacak yani sizden bir farkım yok sadece benimkisi yaşıyan ölü şimdi söyleyin bundan acısı varmı asla biten yerden başlıyamıyacağız her gün ölüceğiz hayattan koptumdostlarım ailem hepsini terk etim şimdi söyleyin benim yerimde olsanız ne yazardınız
Yukarı
ezgili dünyam
Gönderildi 20/8/2011 02:50 (#3654047 - Cevapladığınız Konu : #3652029)
Alıntı Hızlı Cevap

Onur Üyesi

20002000500100100100252525
Bulunduğunuz yer: Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım.
Çocuk Sayısı: 2
Ne denilebilirki, allah dayanma gücü versin. Sınavların en ağırıyla sınanıyorsunuz. Benim engelli bir kızım var çok çok acı çektim zamanında, ama senin acın kat kat zor. Off çok üzgünüm keşke destek olabilseydim...
Yukarı
skaya
Gönderildi 9/2/2012 17:15 (#3707819 - Cevapladığınız Konu : #3645006)
Alıntı Hızlı Cevap

Uzman Üye

100050010025
Bulunduğunuz yer: istanbul-avrupa yakası
Çocuk Sayısı: 1

Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Cevapla Yeni mesaj
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)