Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 18 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Doğum Fotoğrafçıları
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Duyduk Duymadik Demeyin !Mesaj formatı

Sevgi Berkin
Gönderildi 3/1/2012 05:23 (#3697928)
Konu: Doğum Fotoğrafçıları

Üye

Çocuk Sayısı: 1
- Doğum Fotoğrafçıları - Aşk bir şey var ise, yeni doğanların fotoğrafını. Yeni doğmuş bir fotoğraf oturumu çok zordur, ama o zaman birkaç gün eski bir bebeğin hayatının bir parçası olacak kadar şaşırtıcı. Sorunsuz gitmek için oturumu için bir araya gelmek için pek çok faktör vardır ... ve bir fotoğrafçı olması gereken bir şey varsa, o sabır. Bir oturum hızlı gidebilir ve bir saat içinde yapılabilir, ya da 3 saat veya daha uzun sürebilir, ama ne olursa olsun, sabırlı kalmak için emeği geçen herkese için önemli olan sonuçta tamamen buna değer - Doğum Fotoğrafçıları - .

- Doğum Fotoğrafçıları - Ben yeni doğmuş bir oturum için hazır hale geçmesi çok sayıda hazırlık yoktur. Tüm temizlik ekipmanları için benzersiz sahne ve arabama kadar yükleme arıyorsanız, ben oturumu sadece bebek gibi "Başka bir oturum" olarak görülmelidir olmadığını size temin ederim, "sadece yeni doğan bir başka" değil. Ben her oturum için farklı hazırlamak ve bunu gösterir umut.

Mümkün olduğunca konforlu ebeveynler ve bebek yapmak için gücümü elimden geleni yapmaya ek olarak, oturumundan önce anne şeyler doğru yolda gidiyor almak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Benim yeni doğan oturum bu hafta sonu için, ben annesi o oturum planlandığı gibi söner emin olmak için yardımcı olabilir, bazı yollar özetleyen bir e-posta göndermek istedi. Ve sonra düşündüm "de, neden herkes bu paylaşmak değil mi?" - Işte yeni doğan fotoğraf oturum için 13 ipucu Mesaj bulunuyor- Doğum Fotoğrafçıları - .

- Doğum Fotoğrafçıları - Yenidoğan portreler, aylarca planlanmış olamaz ki benzersiz, ancak oturum için bitiş tarihi etrafında kendi takvimine zaman inşa edecek bir fotoğrafçı ayda bir satır olabilir. Doğum zamanlama iseniz, fotoğrafçı olduğunu kısa sürede bildirin- Doğum Fotoğrafçıları - .
- Doğum Fotoğrafçıları - Yakında fotoğrafçı Çağrı bunu teslim sonra oturumu için bir zaman ayarlayabiliriz. İdeal olarak, doğumdan sonraki 5-10 gün içinde oturum gerçekleşecek ve 2 hafta sonra daha uzun olmalıdır- Doğum Fotoğrafçıları - .
Oturum evinizde gerçekleşecek evinizin durumu hakkında endişelenmenize gerek yok. Sadece bir bebek vardı. Yemekler, lavabo ve runneth elbise sepet üzerinde yığılı eğer umurumda değil. Yapmam gereken bir iş var ve ben senin evin ne kadar temiz umurunda değilim.
- Doğum Fotoğrafçıları - Oturumundan önce yaklaşık 30 dakika bebek bezi gevşetin. Bu çocuk bezi damgasını işaretleri için zaman kaybolmasını sağlar- Doğum Fotoğrafçıları - .
- Doğum Fotoğrafçıları - Evinizin sıcak var. İdeal olarak, 80-85 çevresinde termostat isteyeceksiniz. Yetişkinler için sıcak olacak, ancak bebek toasty ve mutlu olacaktır.
Aile yadigarı, oyuncaklar, desen battaniye, vb resimler en iyi görüneceğini belirlemek için sizinle birlikte bu geçmesi önceden oturumda istediğiniz öğeleri toplayın.
Kreş bebeğin çekilen fotoğrafları istiyorsanız, bütün perdeleri ve tonları bol doğal ışık sağlamak için açık olduğundan emin olun. Temizlemeniz gerekebilir, ama sadece denemek ve yığılmayı bir dolaba kendi yolunu bulmuştur emin olun.
Bebeğinizle birlikte çekilen fotoğrafları gibi, veya sadece bebek resimleri istiyorsanız istiyorum eğer karar verin- Doğum Fotoğrafçıları - .
Ben gelmeden önce bebek tam göbek olduğundan emin olun. Biz tam bir göbek ile tüm mutlu değil misin?
Bebek tam sonra, onlar gerçekten iyi geğirmiş emin olun. Gaz rahatsız ve sinirli bir saniye içinde uykulu, mutlu bebek alabilir.
Bir annenin kokusunu oturumun bölümleri için odayı terk anne için gerekli olabilir, bir bebek (ve bazen rahatsız edici) tanınabilir. Bu duyguları zarar vermek anlamına gelmez, ama sadece bana aç "süt" rüyalar yerine uykulu tatlı rüyalar, düşünme bebeği almak için izin vermek.
Sabırlı olun. Bebek telaşlı veya uyarı alırsa, stres değildir. Bir bebek anksiyete duygusu ve çevreye mümkün olduğu kadar yıllanmış olarak tutmak istiyorum. Biz denemek ve tekrar bebek rahat olsun, ama bu sadece mümkün görünmüyor eğer, biz bir mola olacak ya da biz o bize ne veriyor birlikte çalışacağız. Bazen en iyi resimleri bebek ne istediğimizi yapmıyor olanlardır.
Pozlar rahatsız olduğunuz bir nokta varsa, sadece bana bildirin emin olun. Ben sadece pozlar ve kendinizi rahat olduğunu çekimler yapmak istiyorum.
GÜNCELLEME: benim yenidoğan oturumları sonra, anne, beni listesine eklemek için şu önerileri verdi:

- Doğum Fotoğrafçıları - Bebek gece ile çok iyi uyur sürece, sabah ateş zamanlama yoktur.
Emzirmek ve beslemek için en az bir şişe pompalanır olabilir- Doğum Fotoğrafçıları - .
Bebek uykuda bu önerilir teşvik önceden yapabileceği bir şey ise, resimlerin büyük bir çoğunluğu iyi çalışacak. Ben o muhtemelen çok zor iş yaptı dinç ve uyanık olmalıdır üstlendi.
Ben biraz görsel ilham ile baş başa bırakayım ... Tracy Raver ve Kelley Ryden yaklaşık 2 haftalık bebeklerin görüntüleri almak uzmanlaşmış Nebraska merkezli bir fotoğraf ikilisi. İşte yeni doğmuş bir oturum ve çekim almak için sırlarını içinde küçük bir gözetleme - Doğum Fotoğrafçıları - :

Doğum Fotoğrafçıları - Ayrıca, güzel yenidoğan görüntüleri bir slayt gösterisi izleyebilirsiniz. Bu video ve bu görüntüleri bana ilham kaynağı değil, aynı zamanda kelime için bir kayıp bana bırakın. Ben sadece ben oluşturmak görüntüler bunlar gibi gibi güzel ve zamansız olduğunu umuyoruz Doğum Fotoğrafçıları - .

Doğum Fotoğrafçıları - Bu hafta sonu benim yeni doğan oturumda bazı tatlı peeks görmek için önümüzdeki hafta tekrar kontrol emin olun! Doğum Fotoğrafçıları -

Düzenleyen Sevgi Berkin 3/1/2012 05:26
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)