Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 3 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Fall (Tarsem Singh)
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Filmler, Yönetmenler, OyuncularMesaj formatı
 
A.OZAN
Gönderildi 21/1/2013 15:37 (#3799886)
Konu: Fall (Tarsem Singh)50005000500050005000500050002000100100
Bulunduğunuz yer: 23 derece 44 dakika yamuk bir gezegende
Çocuk Sayısı: 1
Yirminci yüzyılın başlarında portakal ağacından düşüp kolunu kıran beş yaşındaki Alexandria, kaza geçirip belden aşağısı tutmayan dublör Roy ile hastanede sıcak bir arkadaşlığa girişir. Roy’un Alexandria’ya anlatmaya başladığı masal, bir süre sonra hayal ve gerçekle iç içe girip Roy’un iç dünyasındaki tüm detaylar masalla birlikte şekillenmeye başlar. Roy, masalın ilerlemesiyle birlikte gerçek hayatındaki çıkmazlarda boğuldukça Alexandria’yı da gerçek hayattan masalın içine çekmeye başlayacak ve küçük dostunun eksik kalan yönlerini tamamladığı gibi kendi açmazlarının ilacı olarak küçük kızın dünyasını paramparça etmekten çekinmeyecektir.

Hücre filmiyle aklıma kazınan Tarsem Singh’in 2006 tarihli filmi Fall, benzeri ancak Dali tablolarıyla Bunuel filmlerinde rastlayacağımız olağanüstü anlatımıyla beni bir kez daha kendine hayran bıraktı. O olağanüstü açılış sekansıyla başımı döndüren bir film Fall.

Edit : Tarsem Singh umarım bir daha İmmortals denen facianın peşinden gitmez. Shayamalan gibi onun da adını anmamak istemiyorum.

Kimler izlesin: Masal sevenler, sürrealistler, Hücreyi izleyip beğenenler, İmmortals’a tükürenler, sinemanın hala sanat olduğuna inananlar.

Kimler izlemesin: 18 yaşından küçükler ( film ağır gelir) , 85 dakikalık b tipi video filmlerine kendilerini alıştıranlar, İmmortals’a tükürmeyenler, sinemayı recep ivedik sananlar.

Düzenleyen A.OZAN 21/1/2013 15:42
(����erik.jpg)(����erik.jpg)(������.jpg)(mmm.jpg)Ekler
----------------
Ekler ����erik.jpg (8KB - 593 Downloads)
Ekler ����erik.jpg (10KB - 586 Downloads)
Ekler ������.jpg (7KB - 584 Downloads)
Ekler mmm.jpg (9KB - 600 Downloads)
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)