Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 11 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

oglumun sute ve yumurta alerjisi
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Tecrübe Havuzu -> Yeni Doğum Yapanlar, 0-12 Ay Bebek BakımıMesaj formatı

azerikizi
Gönderildi 28/1/2013 19:53 (#3802509)
Konu: oglumun sute ve yumurta alerjisi

Yeni Üye

Çocuk Sayısı: 1
Merhaba bana yardimci olabilirmisiniz oglum 17 aylik sut ve yumurtaya alerjisi cikti zaten yemek yedirmekte zorlaniodum simdi napcami sasirdim dr neocate verdi fakat sabahtan oglene kadar ac biraktim yinede icmedi mamayla muhallebi yaptim kiyamet koptu yedirene kdar sade tadi kotu die starbucks cafeden vanilya surubu aldim onunlada icmedi sekerde koydum fayda etmedi isin tuhaf tarafi babasi mamanin tozunu verdi onu yedi anlamadim gitti sizden ricam sizler nasil alistirdiniz bebeklerinizi bu mamaya vitamin almasi icin yemeside sart veya elinizde neocateli tarifler varsa benimle paylasirmisiniz lutfen sutsuz ve yumurtasiz tarifler oglumu aglarken gormekten biktim bitsin ALLAH'im bitsin
Yukarı
hercai
Gönderildi 5/2/2013 00:23 (#3804079 - Cevapladığınız Konu : #3802509)
Konu: Re: oglumun sute ve yumurta alerjisi

Onur Üyesi

500010025
Bulunduğunuz yer: istanbul
Çocuk Sayısı: 2
bizde de durum aynı,ben kaynatılmş ılık su içine neocate koyuyorum,kaşık maması tahıllı sütsüz olandan,pekmezlede tatlandırıyorum sabahları bunu veriyorum gecede su ile pirinç unu pişirip içine neocate katıyorum yine pekmezle tatlandııryorum oyunla filan yedirmyee çalışıyorum,bizimki biberonda içmedi bende bu şekilde veriyorum
Yukarı
NUNUDR
Gönderildi 15/3/2013 15:05 (#3814730 - Cevapladığınız Konu : #3802509)

Üye

süt alerjisi olan ve yumurta alerjisi olanlara yönelik yemek tarifleri yayınladığım bir bloğum var. genelde sütsüz yumurtasız tarifler yayınlıyorum.

işte adresi ;

http://bebegimalerji.wordpress.com/2013/02/01/pastane-pogacasi/
Yukarı
tolka
Gönderildi 22/1/2015 09:52 (#3869684 - Cevapladığınız Konu : #3802509)

Yeni Üye

Hem başka sağlıklı ürünleri de var, kullandım şimdi çok memnun kaldım.
Diğer ürünlerini kullanan var mı acaba? Belki bana tavsiye edebilirsiniz?????????
Yukarı
Eren zekim
Gönderildi 15/2/2016 11:03 (#3870561 - Cevapladığınız Konu : #3802509)

Yeni Üye

Benim oğlumda 47 günlük ve süt alerjisi olduğunu aöylediler çok dikkat ediyorum ama bilmedb içinde teryag olan bir pilav yedşm ve mahvoldu çpcugum hemen ishal oldu bilsem asla yemezdim sütümden geçiyo bebeğime ishalin peşinede poposunda yaralar oluştu sivlce gbi ucu beyaz ve pütür pütür hiç yaşadınzmı böyle birşey bana akıl verin ne yapmam lazım popolin bepanthol fln kullanıyorm hiç yaramıyo
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)