Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 7 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

bebeklerle dans ederek sağlıklı kalma
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Sağlıklı Yaşayalım - GüzelleşelimMesaj formatı

Nur Niyaz
Gönderildi 21/1/2014 17:13 (#3860812)
Konu: bebeklerle dans ederek sağlıklı kalma

Yeni Üye

Çocuk Sayısı: 1
Merhaba sevgili anneler! =)Bir aydır üzerinde çalıştığım bir projemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Malum anneler çalışsalar da evde de otursalar bebeklerinden ayrı kalmadan kendilerine vakit yaratmaları pek mümkün olamıyor. Kızım 1.5 yaşına gelene kadar tek başıma katıldığım aktivite sayısı çok azdı ve ayrı kaldığım zamanda çok gönül rahatlığı hissedemiyordum. onun için gerçek anlamda sosyalleşebilmem çok uzun sürdü. ben aslında bir balerinim. şimdi de az önce bahsettiğim sebeplerden ötürü bir aktivite başlattım. bebeklerinizden ayrı kalmak zorunda olmadan, onu anakucağında taşıyarak salsa, cha cha, oryantal, boogie gibi çeşitli dans türlerini öğrenebilirsiniz. böylece hem hareketli bir yaşam tarzı benimsemiş olursunuz hem de doğumda hormonel sebeplerden gevşemiş ve ağırlaşmış bedeniniz daha çabuk forma girebilir. benim kızım artık büyüdüğü içiçn zaman zaman kucağımda kendi kollarıyla asılarak dans ediyor benimle ya da kenarda annelere öğrettiğim figürleri öğreniyor:) sizin minnoşların da ritim kulağına bir katkımız oluyor bu dans vesilesiyle. grubuma katılan anneler de birbiriyle yeni paylaşımlarda bulunabiliyor. yani aslında çok yönlü bir etkinlik... sizlere de sizi çok yormadan dans adımları öğretebilmeyi çok isterim. dans derslerini bostancıda veriyorum. bilgi almak için bana mail atabilirsiniz. sevgiler!!!!!! (nbildik@gmail.com)
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)