Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 28 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Anne adayları ve yeni anne olanlar için vazgeçilmez bir yardımcı- Bebeğim & Ben Kartı ile tanışın
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Paylaşım KöşesiMesaj formatı
 
Asistansım365
Gönderildi 19/3/2014 10:36 (#3862942)
Konu: Anne adayları ve yeni anne olanlar için vazgeçilmez bir yardımcı- Bebeğim & Ben Kartı ile tanışınÜye

Mesajlar: 6

Bulunduğunuz yer: İstanbul
Çocuk Sayısı: 1

İster kendiniz için alın, isterseniz de sevdiklerinize hediye edin.Bebeğim&Ben Asistans Kart


Bu kart sayesinde, anne adayları veya yeni anneler çok rahat edecek.
Konuta Doktor Ambulans Gönderilmesinden, Yeni Doğan Anne ve Bebek Organizasyonlarına, Hamilelikte Diş Problemleri Danışma Hattından, Konutta Çilingir, Camcı, Tesisat İşleri Gönderilmesine, Psikolojik Danışma Hattından, Medikal Danışma Hattına, Aşerme Teminatından, Baby Shower Parti Organizasyonuna kadar bir çok ürün ve hizmet sayesinde çok konforlu bir dönem geçirecekler.

En zor zamanlarına her an yanlarında olacak Asistansım365 Bebeğim&Ben kartı sayesinde tüm zamanlarını bebeklerine ayırabilecekler ve kaliteli zaman geçirebilecekler.

Bebeğim ve Ben kartı sahibi alarak; İstanbul Doğum Akademisi'ndeki tüm eğitimlerde  %15 indirim kazanacaksınız.


Anne/Babalar için Yeni Doğan Danışma Hattı
Anne ve Babalar ihtiyaç duyabilecekleri yeni doğan ve bebek bakımı konularındaki tüm bilgilere ulaşmak sadece bir telefon kadar uzak. Uzman hemşireler aracılığı ile telefonda bilgi ve danışmanlık hizmetlerinden sınırsızca faydalanabilirsiniz.

Nöbetçi Eczanelerden İlaç temin hizmeti
Talebiniz üzerine, ihtiyacınız olan ilaçlar en yakın anlaşmalı eczane/nöbetçi eczaneden liste fiyatları üzerinden 7 gün 24 saat temin edilir ve en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Bu hizmetle ilgili ilaç ve ulaştırma ücretleri kapıda nakit olarak ödenmesi gerekmektedir.

Yeni Doğan Bakım Paketi
Bebek bekliyorsunuz veya yeni bebeğiniz oldu. Ne çok şey var öğrenilmesi gereken! Hem yeni doğan bebeğiniz ile ilgilenmeniz gerekiyor, hemde kendinizle. İşte öğrenmeniz gereken önemli konuları bu pakette bulabileceksiniz. Arayın bizi, tüm organizasyonu biz yapalım. Uzman hemşire ziyareti ile indirimli fiyatlar üzerinden bu hizmetlere rahatlıkla ulaşın.
• Yeni doğan bakımı
– Cilt ve göbek bakımı
– Göz, kulak, burun, ağız ve tırnak bakımı
– Sarılık kontrolü
• Anne bakımı
– Meme bakımı
– Kanama kontrolü
– Dikiş ve yara bakımı
– Vital bulguların kontrolü
– Beslenmeye yönelik bilgilendirme
• Anne eğitimi
– Yenidoğanın banyosu
– Yenidoğanın beslenmesi ve beslenme materyallerinin temizliği
– Yenidoğanın uyku düzeninin ayarlanması
– Gaz problemleri ve çözümü
– Bebek vücut ısısının korunması

Aşerme (Bul Getir)
Canınız birşey mi çekti? Saat çok mu geç, yada nereden bulacağınızı bilmiyormusunuz? Bizi arayın! Eğer temini mümkün ise biz bulalım size ulaştırılmasını sağlayalım.

Medikal Danışma Hattı
Karşılaştığınız sağlık problemleri konusunda Tıbbi Ekibimiz tarafından size ön bilgileri verelim. İlk yapılması gerekenler ve önemler hakkıda bilgi verelim.
Ayrıca problemle ilgili sizi doğru noktalara yönlendirelim. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane ve teşhis merkezleri adresleri ve telefon numaraları verelim.

Baby Shower Parti
Yurt dışında özellikle Amerika da uzun yıllardır süre gelen bir gelenek. Anne adayı 7. Ay veya 8 ayındayken en yakınlarından biri kız kardeşi yada arkadaşı onun için bir baby shower partisi düzenler. Bu partiye tüm akrabaları , yakın arkadaşları katılır. Herkes gelirlen doğacak bebek için annenin işini kolaylaştıracak pratik hediyelerle gelir. Ve daha önce anne olanlar anne adayına bilgiler verirler . 
Artık ülkemiz de de modern yaşamla birlikte kaybolan komşuluk ilişkileri sebebiyle anne adaylarının bir şekilde bu durumu daha önceden tecrübe etmiş kişilere ihtiyacı var . Yavaş yavaş hepiniz duymaya başlamışsınızdır baby shower partilerini . İsmi yabancı ve ukala duruyor olsada içerik olarak oldukça güzel bir fikir . 
Peki, bir baby shower partisi vermeye karar verdiniz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın! Tüm organizasyonu biz yaparız.

Tesisat, Cam, Elektrik ve Çilingir işleri
En olmadık zamanda hep bir aksilik çıkar... Zaten yeterince zor hareket ediyorsunuz! uğraşmak zorunda olduğunuz bir bebeğiniz var.
Hay aksi, Anahtarı içeride unuttunuz! yada camınız kırıldı ve soğuk hava içeri giriyor, belkide elektrik yada su tesisatınızda bir sıkıntı var...
Hiç dert etmeyin, ustalar ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Bizi arayın, uzman ekiplerimiz ile limitleriniz dahilinde hemen sorununuzu çözelim.

Konuta doktor veya ambulans gönderilmesi
Allah göstermesin, ama evinizdeyken meydana gelen ciddi bedeni yaralanma veya ciddi hastalık durumlarında, Şirket doktorumuzun kararıyla, Anne ve/veya Bebek için konuta acil Doktor ve Ambulans hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Kart Sahibi’ne yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması
Umarız, hiç ihtiyacınız olmaz ama, hayat bazen, çok zor olabiliyor. ama herşeye hazırlıklı olmak lazım. Annenin ve bebeğinin ani hastalığı veya yaralanması durumunda, Şirket ambulans veya refakatçi doktor ve Şirket’in doktoru tarafından en uygun kabul edilen herhangi bir nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine veya taburcu olduktan sonra Daimi İkametgah’a nakli için gerekli giderleride biz karşılayabiliriz.
Evde meydana gelen hasar nedeniyle geri dönüş seyahati
Evinizden uzakta bir seyahattesiniz. Ya bu sırada evinizi su basarsa, yada hırsız girerse? yada daha kötü bir olay olursa! Evinizde bulunmak isteyebilirsiniz. Bizi arayın tüm seyahat masraflarınızı biz karşılayalım.

Bilgi ve Organizasyon Servisleri
Etkilikler hakkında bilgi, bilet rezervasyonu, Kurye, Kuru temizleme, Çiçek gönderimi, Ulaşım araçları bilgileri gibi bir çok konuda bilgi alabileceğiniz. Gerek duyarsanız organizasyon isteyebileceğiniz bir asistanınız olması ne kadar rahat ettirir bir düşünsenize, bilgi organizasyonlarınız için tek bir numarayı arayın sizin özel asistanınız olarak biz yerine getirelim.


Bunlar ve daha fazlası için tek bir kart...

Bebeğim&Ben Asistans Kartın tüm detayları ve ayrıntıları için http://www.asistansim365.com/Bebegim&Ben.php linkini kullanabilirsiniz.

Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)