Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 35 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

GoldMaster Anneler Günü Uygulaması
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Duyduk Duymadik Demeyin !Mesaj formatı
 
ozlemayse
Gönderildi 8/5/2014 10:10 (#3865529)
Konu: GoldMaster Anneler Günü Uygulaması


Üye

Mesajlar: 20Merhaba arkadaşlar. Rastladıkça gördüğüm bazı uygulamaları mümkün olduğunca daha fazla yararlansın diye paylaşmak istiyorum. İlk gözüme çarpan yarışma GoldMaster’ın Anneler Günü’ne özel düzenlediği “Hayatı Güzelleştirir Anneler” yarışması. 05-31 Mayıs tarihleri arasında yarışmaya katılan her hafta 1 kişi annesine kendi seçtiği GoldMaster ürününü hediye etme şansı yakalıyor.. Katılım da baya kolay, hayatiguzellestirirannem.com a giriyorsunuz üzerinden anneniz ile birlikte olan bir fotoğrafınızı paylaşarak ismine özel akrostiş şiir yazıyorsunuz. Haftanın kazananı da anneler gününe özel oluşturulmuş kategoriden bir adet ürün seçiyor. Uygulama hakkındaki tüm detaylar: bit.ly/hayatiguzellestirirannem

Bu tarz yarışmalara bayılıyorum
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)