Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 5 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Farmasi ürünleri
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Sağlıklı Yaşayalım - GüzelleşelimMesaj formatı
 
HELINYILDIRIM
Gönderildi 19/6/2014 18:59 (#3866433)
Konu: Farmasi ürünleri


Asil Üye

Mesajlar: 104
100

Çocuk Sayısı: 1
Selam arkadaşlar, farmasi ürünlerini hiç duydunuz mu? Kozmetikten tutunda, bebek ürünleri zayıflatan taytaları, şampuanları, ev temizlik ürünlerine kadar herşey mevcut. En önemli özelliği ürünlerde pareben olmaması yani kimyasal hiçbir madde içermiyor. Kendinize ve çocuklarınıza rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten Helal Sertifikasıda mevcut. www.farmasikozmetik.net sitesini incelerseniz ilginizi çekecek bir çok ürüne rastlayabilirsiniz. Üye olup ürünleri %35 indirimli alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünle ilgili bana mesaj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)