Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 22 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Doğum Kontrol Hapları ve Zararları
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Hastalıklar - SorunlarMesaj formatı
 
tunalıaysem
Gönderildi 25/10/2015 16:39 (#3870458)
Konu: Doğum Kontrol Hapları ve Zararları


Üye

Mesajlar: 6


Doğum kontrol hapları ile ilgili bir çok bilgi var ve bu bilgilerin bir kısmında zararları ve bir çok yan etkisi olduğu da söyleniyor, alt kısımda yer alan yazıda bir de video var, ayıp olmasın diye yazının bütün hepsini buraya kopyalamadım fakat iyi bir bilgi var ve ilaç listesi, fiyat listesi vb. bilgiler de yer alıyor.

Doğum kontrol hapları, çok iyi başarı gösterse de hormonal dengeyi bozduğu için tercih edilmeyebilir. Yani bu hapları kullanmak istiyorsanız, öncelikle bunu kaldıracak bir bünyeye sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde kullanmanız zararlı olacaktır. Düzensiz adete sahip olanlar, 40 yaşının altındakiler ya da henüz hamileliğe hazır olmayan bayanlar bu ürünü kullanabilirler. Fakat gene de bu konuda iyi bir bilgiye ihtiyaç vardır.

Kaynak ve Yazının Devamı: Doğum Kontrol Hapı İsimleriYukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)