Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 34 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

Bitkilerle Modern Tedavi
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Merhaba Dostlar -> Haydi TanışalımMesaj formatı
 
Bitki
Gönderildi 27/1/2016 09:50 (#3870491)
Konu: Bitkilerle Modern Tedavi


Üye

Mesajlar: 22


Selamlar

Avrupa Birliği ülkelerinde doktor ve eczacılar fakülte eğitimleri sırasında "BİTKİLERLE MODERN TEDAVİ"yi öğrenmektedirler ve bu bilgilerini meslek hayatlarında uygulamaktadırlar.

Bitkilerle modern tedavi; Bilimsel çalışmalarla güvenilirliği sağlanmış, tereddütsüz uygulanabilecek bilgilere dayalı modern bir tedavi şeklidir.

Avrupada doktora gidip muayene olan kişinin "Benim ilacım bitkisel olsun" deme hakkı vardır, bu eğitimi almış ve gerekli donanıma sahip olan doktorlarda "Modern bitkisel ilaç" yazmaktadırlar. Avrupa piyasalarında 12000 den fazla marka ve çeşit hazır bitkisel modern ilaç bulunmaktadır.

"Bitkilerle modern tedavi" diğer tedavi şekilleriyle karıştırılmamalıdır. Bu güne kadar insanlarımız geleneksel tedavi, gıda destegi ve alternatif tıp gibi isimler altında bilgiler edindiler.

"Bitkilerle modern tedavi" konusunda kaynak vererek makaleler yazmaya gayret edeceğim.

Saygılarımla
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)