Bebek Kokusu.Com; Bebek, Çocuk, Anne, Baba, Sağlık, Hamilelik, Psikoloji, Beslenme, Sağlıklı Yaşam, Çocuk Oyunları ve Daha Bir Çok şey
Anasayfam Yap
Bebek Yolu - Kısırlık ve Tedavileri
 

Paylaş Yorumla

Kısırlığa Mucize Çözüm!

Domates suyunda bol miktarda bulunan likopen adlı madde kısırlığı önler ve Prostat kanseri olma riskini azaltır.

Domates suyunda bol miktarda bulunan likopen adlı madde kısırlığı önler ve Prostat kanseri olma riskini azaltır.

Domates içerdiği C ve E vitaminleri, potasyum ve diğer mineralleri ile, insan sağlığı için oldukça yararlı bir sebzedir.

Domates suyunda bol miktarda bulunan likopen adlı madde kısır erkeklerde sperm yoğunluğunu ve hareketliliğini arttırarak kısırlığı önler ve Prostat kanserine yakalanma riskini azaltır.

Bir C vitamini olan domateste bulunan likopen grip virüsüne karşı bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudu grip ve nezleden korur.

Aynı zamanda domates suyunda bol miktarda bulunan likopen vücudu kalp hastalıklarına karşı koruyan bir maddedir.

Hazmı kolaylaştırıcı ve vücudun su tutmasını önleyici özelliğe sahiptir. Kan basıncının düşürülmesinde etkilidir.

Bir bardak domates suyuna bir adet çiğ yumurta kırın, Cystein adlı bir tür protein içeren bu karışım vücuttaki zehirli maddelerin bir an önce dışarı atılmasını sağlar.

Paylaş
Paylaş Yorumla Yazdır
Tüm Yorumlar
Yorumlar : 4 yorum
SebnemYr - 2015/07/01
37 Yaşında ikinci evliliğimi geçirdim ve ilk çocuğumu da "hamile kalamazsın" diyen birçok doktora rağmen bu yaşta kucağıma aldım. Belki biraz geç oldu, stresli oldu ama meryem otu kullandım. 40 gün Meryem Suresi okudum. Allah bana da nasip etti. Duymayan, bilmeyen kalmasın. Umudunuzu kaybetmeyin. Önceden bulunması, alınması imkansız olan bu otu alın, deneyin. Kaybedecek tek şey 20 TL. ama belki minik bir mucizeniz olur.. Bilmeyen, duymayan için http://meryemotu34.wix.com/meryemotu'dan yorumları okusunlar. Denesinler..
coldmail59 - 2014/07/04
Tüm anne adaylarının okumasını tavsiye ederim, Gebe Kalmadan Önce Yapılması Gerekenler http://www.bebeknasil.com/hamilelik-oncesi/gebe-kalmadan-once-yapilmasi-gerekenler
siryus - 2008/08/18
her duyduğumuz bilgi bizm için çok önemli teşekkürleeer


  Doktor Forumları
Biz Bize Forumları
Candan Cana Forumları
Çok Gizli Forumları
Sohbet Odaları


Sitede ara

 

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları